Ketvirtadienis

2017 Rugsėjo 21

Šiandien per TV

TV Naujienos

„Nuo… Iki…” laidoje naują meilę suradusi Donalda Meiželytė ir Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė

2014.02.10 14:44
LNK nuotr. / Donata Meiželytė

Donalda Meiželytė prisipažįsta, kad jos nesutramdomas temperamentas labai padeda pralinksminti žmones dainuojant scenoje, tačiau meilėje ir gyvenime tai nuolat kišo koją – ne kiekvienas ištverdavo šalia ryškios, žinomos, charizmatiškos moters, todėl dainininkė ilgus metus nesukūrė šeimos.

Tačiau dabar Donalda šypsosi – po ilgų vienatvės metų į dainininkės gyvenimą pasibeldė meilė.

“Šalia manęs būti nebuvo lengva, ir dėl to aš neužmezgiau ilgalaikių santykių, kurie peraugtų į šeimą”, – šluostydamasi ašaras LNK gyvenimo būdai laidai „Nuo… Iki…” šį pirmadienio vakarą 20.25 val. pasakos  dainininkė ir buvusi Seimo narė.

Donalda atvira – žinomoms moterims sunku susirasti antrą pusę – jos gyvenime buvo ne vienas vyras, kuris ja pasinaudojo.

„Buvau nusivylusi vyrais ir dabar aš negaliu pasakyti, kad vyrai mano akyse atstatė pasitikėjimą jais. Per tuos ketverius metus darbo Seime aš sutikau tiek aferistų, tiek "žulikų", kurie mane ir apvogė, ir apgavo, pasinaudojo mano pasitikėjimu, kuriems aš galėjau atiduoti dūšią, o jie tuo pasinaudojo. Aš netekau net pinigų”, – apie buvusius santykius su vyrais pasakojo žinoma moteris.

Vyrais galutinai nusivylusią Donaldą meilė užklupo visai netikėtai. „Mes blogai elgiamės dairydamiesi vis tolyn, o savo kiemo neapsižiūrime”, – juokiasi dainininkė. Savo mylimąjį Liną Donalda sutiko būtent savo kieme, prie namo laiptinės, nes jie, kaip vėliau paaiškėjo – kaimynai.

Donalda sako vienas pas kitą į svečius keliaujantys požeminiu namo tuneliu – tai labai romantiška. Jos namus pora vadina žiemos rezidencija, jo – vasaros.

Linas – didžiulis krepšinio aistruolis, todėl dabar ir Donalda dažnai galima pamatyti varžybose. „Mes nesislapstome, nes esame tikri dėl savo santykių”, – patikina dainininkė.

Kita laidos viešnia Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė. Jau kuris laikas ji jaučiasi it po padidinamuoju stiklu, ir sulaukė, atrodo, tik neigiamo dėmesio. Spaudoje buvo teigiama, kad Seimo pirmininkės postui buhalterinės apskaitos ekonomisto specialybę turinti moteris netinkama, o jos supratimas apie politiką – per menkas. Abejonių kėlė ir tai, kad Darbo partijai priklausanti Graužinienė neturėtų vadovauti Seimui, nes partijos vadovas Viktoras Uspaskichas bei keli bendrapartiečiai nuteisti už juodąją buhalteriją ir milijoninių mokesčių slėpimą. O užimdama pirmininkės postą moteris esą galėtų bandyti jiems padėti pasinaudodama turima įtaka.

Galeriją žiūrėkite čia

Spauda su pasimėgavimu aprašinėjo ir politikės stilių bei tai, kaip norėdama gerai atrodyti ponia Loreta dieną pradeda apsilankymu grožio salone net 6 valandą ryto. Pro žurnalistų ausis iki šiol neprasprūsta ir kiekvienas naujosios Seimo pirmininkės pasakytas netikslumas ar užsikirtimas. Vienos klaidos pakako tam, kad internete tikru hitu taptų šmaikščiai sukurta dainelė „tuti ta“, kai ponia Loreta užsikirto sakydama žodį konstitucija. Dar daugiau pasmerkimo politikė sulaukė prieš du mėnesius, spaudoje pasirodžius informacijai, kad dingo politikės vyresnysis sūnus. O jo paieškoms pasinaudodama aukštu postu moteris neva ant kojų sukėlė visas policijos pajėgas.

Šio vakaro laidoje politikė ne tik atsakys į šiuos klausimus, tačiau ir pirmą kartą aprodys butą, kuriame apsigyveno prieš kelis mėnesius netrukus po to, kai tapo Seimo pirmininke.

Pasak vieną aukščiausių postų valstybėje užimančios ponios Loretos, labiausiai dėl žiniasklaidos ir aplinkinių dėmesio kenčia jos šeima. „Vaikai reaguoja labai jautriai. Mažasis parėjęs namo pergyvendavo, nervindavosi. Pergyvena ir vyras. Bet deja, gyvenime už klaidas tenka mokėti, bet jų nereikia daryti. Nelinkėčiau nė vienai šeimai to patirti“, - teigs L.Graužinienė.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. tik per LNK.