Ketvirtadienis

2017 Rugsėjo 21

TV Naujienos

„Nuo... Iki...“ laidoje įspūdžiai iš dvasinės kelionės po Amazonės džiungles

2014.03.10 15:02
new7wonders.com / Amazonės džiunglės

„Džiunglėse aš mačiau švytintį auksinį žmogų, liepsnojančius drugelius, aplink mane besisukiojantį juodą it smala jaguarą, o netrukus pasirodė ir mano praėjusių gyvenimų vaizdiniai“, – apie protu sunkiai paaiškinamas vizijas šį pirmadienio vakarą 20.25 val. laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos režisierius, renginių vedėjas ir karo korespondentas Marijus Bagdonavičius. Vyras neseniai grįžo iš dvasinių ieškojimų kelionės po Pietų Amerikoje esančias Amazonės džiungles.

Marijus dvidešimt dienų praleido su vietos šamanais, kurie garsėja mistinėmis apeigomis. Jų metu esą išgydomos įvairios priklausomybės, nevaisingumas, artritas, kepenų cirozė, cukrinis diabetas ir net vėžys. "Savo akimis mačiau kaip šamanų seansų metu su manimi keliavę žmonės verkė, vėmė, aimanavo ir netgi prarado sąmonę. Aš pats, tarsi būdamas transo būsenos, nusirengiau visus drabužius ir plikas basas pasileidau bėgti per naktines džiungles", - įspūdžiais dalinsis režisierius.

Vyras atskleis matęs ir stebuklingomis vadinamas vietas, kuriose gydomos baisiausios ligos. Didžiausią įspūdį Marijui paliko Amazonės gilumoje esantys mistiniai kriokliai. "Tuose kriokliuose ligos yra išrėkiamos. Tu tiesiog turi palįsti po srove ir rėkti, kad nenori sirgti, nori būti sveikas. Atrodo keistai, bet vos ten įžengus, pajunti kažkokią mistinę energiją, jausmas tarsi tau kas per galvą užvožtų", - pasakos Marijus.

Kokias ligas džiunglėse išsigydė Marijus Bagdonavičius? Ko ten plūsta turtingiausi Rusijos žmonės ir estrafdos žvaigždės? Ar tikrai šamanų apeigų metu įvyksta stebuklai? Išskirtinė filmuota medžiaga iš vietos šventikų ceremonijos ir pasakojimas apie sunkiai suvokiamus stebuklus jau  šį pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ 20.25 val. tik per LNK.

 

Žymės: