Trečiadienis

2017 Rugpjūčio 23

TV Naujienos

„Nuo... Iki“ laidoje garsiausios Didžiosios Britanijos astrologės pranašystės Lietuvos įžymybėms

2013.10.21 16:08
LNK nuotr. / Michele Knight

Šį pirmadienio vakarą 20.20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo...Iki“ žiūrovai išgirs garsiausios Didžiosios Britanijos astrologės Michele Knight pranašystes lietuviškojo pramogų pasaulio poroms.

„Jie abu lyg magnetas vienas kitą traukia seksualiai ir emocionaliai. Jo praeityje asmeniniai santykiai buvo labai komplikuoti. Ši pora tai išsiskirs, tai susitaikys. Beje, jis labai didžiuojasi dėmesiu, kurio dėl jos sulaukia. Tačiau tai gali greitai baigtis“, – apie vieną garsiausių porų Lietuvoje, vos pažvelgusi į planetų išsidėstymą jų horoskope, teigs Michele.

„Jis labai jai tinka, nes ji ledinė. Nesileiskite apkvailinami jos išorės, ji tik atrodo naivi ir gležnutė. Beje, ji niekada nebus paklusni moteris. Jie abu labai stiprūs, o tokie žmonės ilgai kartu neišgyvena“, – savo įžvalgas apie kitą garsią porą pasakos astrologė. Į astrologės ir parapsichologės Michele Knight prognozes įsiklausyti tikrai verta. Savo šalyje moteris garsi itin tiksliomis prognozėmis pasaulinio garso žvaigždėms. Jos į Michele kreipiasi norėdamos išsiaiškinti, kuriais greta esančiais žmonėmis verta pasitikėti, kaip seksis meilės reikaluose ir karjeroje.

Išskirtinį interviu astrologė LNK gyvenimo būdo laidai „Nuo...Iki“ davė savo senovinėje pilyje, Anglijos pietvakarių grafystėje Devone. Joje Michele ilsisi po filmavimų ir susitikimų. Vadovaudamasi astrologinėmis žiniomis bei specialiomis programomis Michele pagal žmogaus gimimo datą, laiką ir vietą nusako kokie įvykiai buvo ar bus jo gyvenime, kada tikėtis sėkmės, o kada verta pasisaugoti. Michele taip pat tiksliai nusako pirmą kartą matomų žmonių asmenines savybes, jaučia nuotaikas, kankinančias problemas asmeniniame gyvenime ar darbe.

Garsi dainininkė Leona Lewis, netrukus į Lietuvą atvyksiantis komikas bei aktorius Russelas Brandas, taip pat ir aikštingojo dainininko Ozzy Osbourno žmona Sharon Osbourne – viena iš trijų  visame pasaulyje populiaraus televizijos šou „X Faktorius“ teisėjų Didžiojoje Britanijoje yra nuolatiniai Michelle klientai. Ir tai tik kelios garsios pavardės žmonių, kurie mielai lankosi pas Michele, norėdami sužinoti, ką jiems prognozuoja žvaigždės. Beje, įžymybės savo vizitų pas Michele  net neketina slėpti, viešai dėkodami astrologei už duotus patarimus bei įspėjimus jos tinklalapyje.

Kokiai Lietuvos garsenybių porai žvaigždžių astrologe Didžiojoje Britanijoje vadinama Michele Knight prognozuoja galimas skyrybas? O kuri santuoka truks iki grabo lentos?

Visi atsakymai pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ 20.20 val. per LNK.

Žymės: