Sekmadienis

2017 Birželio 25

TV Naujienos

Nomeda Kazlaus kalbins Dmitrijų Chvorostovskį

2014.02.21 14:12
LRT nuotr. / Nomeda Kazlaus

Pirmadienį televizijos kanalas LRT Kultūra kviečia į susitikimą su pasaulinio garso baritonu Dmitrijumi Chvorostovskiu. Jį laidoje „Skambantys pasauliai“ kalbins operos primadona Nomeda Kazlaus.

Garsiajam rusų baritonui nuolat ploja Milano „La Scalos“, Niujorko „Metropolitano“, Londono „Covent Gardeno“ teatrų žiūrovai. Jo koncertus televizijos tiesiogiai transliavo 25 pasaulio šalims.

Nomeda Kazlaus pastebi, kad Dmitrijus Chvorostovskis – šeimos žmogus, auginantis 4 vaikus. Jis turi puikius namus Didžiojoje Britanijoje, bet 90 procentų savo laiko praleidžia gastrolėse.

Dmitrijaus Chvorostovskio kelias į pasaulinę sėkmę – Nomedos Kazlaus autorinėje laidoje „Skambantys pasauliai“ pirmadienį 20.00 val. per LRT Kultūrą.

Primename, kad laida „Skambantys pasauliai“ transliuojama paskutinį kiekvieno mėnesio pirmadienį. Artimiausiose Nomedos Kazlaus laidose svečiuosis britų tenoras Ianas Storey, vokiečių choreografė Sasha Walz, italų dirigentas Walteris Attanasi. Laidos autorė taip pat ketina įamžinti pokalbį su savo mokytoja ir scenos partnere, legendine Montserrat Caballe (Ispanija), vienu garsiausių pasaulio pianistų, F.Šopeno interpretatoriumi Yundi Li (Kinija).