Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Seriale „Moterų laimė“ Nijolė Narmontaitė atskleidė naują talentą

2014.01.15 12:24
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Nijolė Narmontaitė

TV3 seriale „Moterų laimė“ aktorė Nijolė Narmontaitė kuria lietuvių kalbos mokytojos Zitos personažą. Jis nuolat stebina, tačiau ir pati žinoma aktorė ne pėsčia: ji ne tik vaidina, skaito poeziją, rašo knygą apie savo kūrybinio gyvenimo užkulisius, o prireikus, pasirodo, ir akordeonu gali pagroti.

Šiuo metu knygą rašanti N.Narmontaitė „Moterų laimėje“ turėjo progą suvaidinti scenoje, kur jos herojė trūks plyš trokšta tapti poete. „Nežinau, ar būtų galima teigti, kad Zita atrado rašytojos gyslelę, – sako juokdamasi TV3 serialo aktorė. – Poezijos, mano akimis, ji nerašo, o nuo savo mokinių nukniaukia po vieną kitą eilutę. Vienu metu ji sudvejoja, ar tik šios eilutės nepriklauso Viljamui Šekspyrui. Tačiau pagalvojusi nutaria, kad niekas vis tiek neatskirs. Baisiausia, kad su tokiais „poetais“ aš savo gyvenime buvau kelis kartus susidūrusi.“

Aktorė tikina, kad jos personažui išleisti poezijos knygą – principo reikalas. Tad neigiamus skeptikų įvertinimus ji priima kaip asmeninį iššūkį, net įžeidimą. Maža to, nesutikusiems imtis jos knygos leidybos Zita nevengia pagrasinti, kad antraip sau pasidarys galą.

TV3 seriale „Moterų laimė“ karikatūrišką vaidmenį atliekanti N.Narmontaitė pripažįsta – nors pati poezijos nerašo, šiuo metu laisvas savo minutes skiria knygos apie aktorių gyvenimo užkulisius rengimui: „Poezija mano gyvenime visuomet buvo kažkur greta. Nors nekuriu eilių, labai mėgstu jas skaityti prie puodelio arbatos ar savo gerbėjams specialiame vakare.

Tiesa, dabar kiekviena laisva minutė po filmavimų, repeticijų, spektaklių vis dėlto yra skirta rašymui. Rašau knygą apie aktorių gyvenimą. Kol kas jos darbinis pavadinimas − „Apie tai, ko nematė žiūrovai“. Aprašau viską nuo gastrolių iki pamirštų teksto eilučių vaidinant premjerose“, – prisipažįsta „Moterų laimės“ aktorė.

Tuo, kad Nijolė visų galų meistrė, neseniai galėjo įsitikinti ir serialo filmavimo komanda. Filmuojant epizodą, kuriame Zita surengia savo poezijos knygos pristatymą, aktorė... užgrojo akordeonu. Filmavimo aikštelėje visi buvo pakerėti teatrališko muzikinio N.Narmontaitės pasirodymo.

Belieka laukti jos veikėjos knygos pristatymo pirmadieniais−ketvirtadieniais 19.30 val. seriale „Moterų laimė“ per TV3.

 

Žymės: