Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Neringa Šiaudikytė: „Santykiuose pasitikėjimas – būtinas“

2014.02.27 14:53
LNK nuotr. / Rolandas Vilkončius ir manekenės

Šį penktadienio vakarą 21.00 val. LNK laidoje „Mano vyras gali“ dalyvaus atlikėja ir grupės „Naujosios pupytės“ narė Neringa Šiaudikytė kartu su savo gyvenimo draugu Tomu Uroška. Žaidimo užduotys garsų šokėją ir sportinių šokių trenerį privers gerai paprakaituoti.

Neringa pasakojo, jog prikalbinti savo gyvenimo draugą dalyvauti LNK „Mano vyras gali“ projekte nebuvo sudėtinga. „Jis yra azartiškas, mėgsta tokius žaidimus, todėl su mielu noru sutiko išbandyti savo jėgas“ , – pasakojo N.Šiaudikytė.

Po šio projekto filmavimo Neringa neslėpė – jai pritrūko drąsos, o ir užduotys pasirodė gana sunkios. „Labiausiai pergyvenau dėl to, jog moterims tenka didžiausia atsakomybė. O jei būčiau per daug nuvertinusi Tomą? Būtų tikrai gėda“ , – prisipažino moteris.

Neringa pabrėžė, jog poros tarpusavio santykiuose labai svarbus pasitikėjimas. „Žaidime pasitikėjau Tomu 100 procentu, tačiau vėliau supratau, kad aš per mažai tikiu savimi. Azartas aptemdė protą, galvojau, kad galiu viską, tačiau neapskaičiavau savo galimybių ir viskas gavosi, ne taip kaip tikėjausi“ , – pasipasakojo atlikėja Neringa.

N.Šiaudikytė azartiškų žaidimų nemėgsta nuo paauglystės. „Draugai dažnai susirenka pažaisti pokerio, tačiau aš būnu tik stebėtoja. Kartą dėl pralaimėto žaidimo teko išgerti penkias stiklines šilto vandens. Nuo to laiko pralaimėti pasidarė nebeįdomu“, – juokėsi laidos dalyvė.

Mergina apie LNK laidą „Mano vyras gali“ kalbėjo kupina entuziazmo. „Labai geros emocijos ir gerai praleistas laikas. Stebina tai, jog buvo tokių užduočių, kurių atrodė neįmanoma įvykdyti, bet kiti jas padarė. Tikri šaunuoliai!“. Neringa prasitarė, jog mielai sudalyvautų dar kartą.

Neringos Šiaudikytės ir Tomo Uroškos bei „Šokiai ant ledo“ dalyvių Katerinos Voropaj ir Aido Reklio azartiški išgyvenimai laidoje „Mano vyras gali“ jau šį penktadienį, 21.00 val. per LNK.