Pirmadienis

2017 Spalio 23

TV Naujienos

Natalijos Bunkės santuokų baigtį išpranašavo jos močiutė

2014.01.10 14:24
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Natalija Bunkė

„Vaikeli, jeigu tu susituoksi su kataliku, žinok, kad tavo gyvenimas bus nelaimingas“, – tokius žodžius Natalijai Bunkei ne sykį kartojo Jonavos rajone gyvenanti jos močiutė. Tačiau žinoma dainininkė į jos pranašystes nekreipė didelio dėmesio. Jau šį penktadienio vakarą 19.30 LNK laidoje „KK2 penktadienis“ Natalija neslėps, kad įsiklausyti į močiutės nurodymus buvo verta.

„Esu sentikė. Mano močiutė – taip pat. O pagal mūsų tradicijas, papročius sentikiai gali tuoktis tik su sentikiais“, – pasakos Natalija. Žinoma dainininkė pagaliau prisipažins, kodėl ji tuokdamasi  su Deividu Zvonkumi ir Danieliumi Bunkumi nėjo į bažnyčią. Pasirodo,  pagal taisykles Natalija būtų turėjusi išsižadėti savo tikėjimo ir  iš sentikės virsti katalike, o tai itin sudėtingas ir ilgas procesas. Klausydamasi Natalijos žodžių  LNK studijoje dainininkė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė neištvers: „O ar tu klausei Zvonkaus ir Bunkaus, gal jie norėjo tapti sentikiais?“

Kalbos apie tikėjimą, papročius bus ne atsitiktinės. Prieš keletą dienų Natalija, kaip ir visi sentikiai bei pravoslavai, šventė Kalėdas. Nes šių tikėjimų žmonės vadovaujasi Julijaus bažnytiniu kalendoriumi. O jau ateinantį pirmadienį visi pravoslavai minės Naujuosius. Taigi jau šį vakarą „KK2 penktadienis“ bus itin linksmas! Minėsime Senuosius Naujuosius metus.

Pasitikdama juos Natalija neslėps, kad būtų labai gerai, jog trečiasis jos vyras būtų sentikis. Su juo žinoma moteris tikrai eitų tuoktis į bažnyčią.  Pravoslavų cerkvėje su vyru susituokusi  ir rusų šventes 10 metų šventusi dainininkė Ingrida Martinkėnaitė neslėps, jog  Dievo palaiminimas santykiams labai padeda. „Bažnytinės  santuokos   vyksta ne žemėje. Žmonės  visam gyvenimui „surišami“  danguje“, – kalbės Ingrida. Tačiau kodėl šiomis dienomis netyla kalbos apie Ingridos  ir jos vyro skyrybas?

Šį vakarą LNK studijoje Radžis ir geras jo draugas, verslininkas Igoris Jermolenko pirmą kartą uždainuos duetu rusų kalba.  Audringa „KK2 penktadienio“ fiesta jau šį vakarą 19.30 val. tik per LNK. Dainas rusų kalba atliks Romas Dambrauskas, „Studentės“, „Pop ladies“ ir „69 danguje“. O verslininkas  I.Jarmolenko pademonstruos ugningą šou su šokėjomis.