Trečiadienis

2017 Rugpjūčio 23

TV Naujienos

Naujų metų proga – Petro Gražulio su Jurijumi Smoriginu apsikabinimas

2013.12.31 15:45
TV3 nuotr. / Petras Gražulis ir Jurijus Smoriginas

Jurijus Smoriginas, virtęs arkliu, Džiugas Siaurusaitis ir Šarūnas Banevičius – kaubojais, įspūdingas sukneles vieną po kitos keičiančios „Naujos pupytės“, „Pop ladies“ ir „4 Roses“ merginos, rožine princese virtusi „Chorų karų“ generolė Eglė Jakštytė, trijų karalių kostiumais pasipuošę Marius Rudokas, Marius Jampolskis ir Stano – visa tai TV3 žiūrovai išvys jau šį, gruodžio 31-osios, vakarą. 21.00 val. pačioje geriausioje metų šventėje – „Ir Arkliui aišku!“.

Kai daugelis šventės dalyvių šiam vakarui iš esmės pasikeitė įvaizdį, priešingai pasielgė žiniasklaidoje nuolat pasireiškiantis politikas Petras Gražulis – jis tiesiog buvo savimi, artėjančių Naujųjų metų proga nebijodamas iš savęs ir pasijuokti. Sostinės centre jis pasibalnojo 2014-ųjų simbolį – Arklį, šou filmavime rėžė įspūdingą kalbą, o su J.Smoriginu ir R.Bingeliu parengė tokį pasirodymą scenoje, kokio nesitikėjo niekas.

Beje, geriausios metų šventės „Ir Arkliui aišku!“ kūrybinė grupė P.Gražulį pavadino ištvermingiausiu artistu. Prodiuseriai taip pat prasitarė, kad P.Gražulis į pasiūlytą vaidmenį žinomų vyrų draugijoje iš pradžių žiūrėjo atsargiai, tačiau filmavime iš karto su jais atrado bendrą kalbą. P.Gražulis leidosi nuo arklio, kuriuo jis prasijojo per Gedimino prospekta, būti nukeliamas paties J.Smorigino, o vėliau filmuotoje medžiagoje užfiksuotas ir šių vyrų apsikabinimas – Petras su Jurijum vienas kitam linki gerų 2014-ųjų.

Be jau minėtų žvaigždžių, savo pasirodymus dovanos grupė „Čilinam“, dainininkė Augustė Virbickaitė, duetu užtrauks Natalija Zvonkė su Cololo, linkėjimus žiūrovams siųs Marijus, Audrė Kudabienė, Beata Nicholson, anekdotus skaldys Mantas Katleris, o horoskopus praneš Naglis Šulija.

Karnavale „Ir Arkliui aišku!“ bus renkamas naujametis pasirodymas, kaip tikina kūrėjai, geriausias Lietuvos istorijoje. Negana to, arkliu tapęs J.Smoriginas privalės pasirūpinti visų šventės svečių saugumu: jis tikrins jų kvietimus, o tiem, kas kvietimų neturės, – lieps rodyti, kaip smarkiai šie trokšta patekti į šventę. Kam iš įžymybių teks užsilipti ant čia pat įtaisyto mechaninio rodeo arklio? Du itin išraiškingi herojai – žinomas politikas ir humoro grandas, kaip paaiškės, pakvietimų negavo. Kaip jie išsisuks?