Ketvirtadienis

2017 Spalio 19

TV Naujienos

Naujoje TV3 tyrimų laidoje jėgas suvienys ekstrasensai ir profesionalus detektyvas

2014.02.21 14:17
TV3 nuotr. / TV3 logotipas

TV3 eteryje jau šį pavasarį pasirodys nauja intriguojanti laida „Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa“, kurioje suvieniję jėgas garsiausi ekstrasensai ir profesionalus detektyvas tirs rezonansines, visą Lietuvą sukrėtusias bylas.

Mūsų šalis garsėja krepšiniu, puikiais mokslininkais ir sparčiausiu internetu. Vis dėlto yra ir tamsioji mūsų gyvenimo pusė – Lietuvoje vyksta nusikaltimai, paliekantys neatsakytų klausimų. Ar dingę žmonės yra pagrobti organų prekybai juodojoje rinkoje? Ar Lietuvos miesteliuose egzistuoja sektos, rengiančios paslaptingus ritualus? Kur slepiasi garsiausi bėgliai? Kur dingo ašaromis aplaistyti tautos milijonai? TV3 laida ieškos atsakymų, siekdama prisidėti prie nusikaltimų išaiškinimo ir į dienos šviesą iškeltų tiesą.

Projekto dalyviai ieškos atsakymų į klausimus, kurie iki šiol kamuoja ne tik nusikaltimų aukas ar jų artimuosius, bet ir visą visuomenę. Tie, kurie laikomi turinčiais ypatingų galių, kaip mozaiką po dalelę atkurs nusikaltimo detales, o profesionalus, ilgametę patirtį turintis kriminalistas kruopščiai tikrins kiekvieną ekstrasensų siūlomą versiją.

Kriminalinių naujienų skiltys žiniasklaidoje nuolat mirga pranešimais apie kraupius nusikaltimus, kurių aukų artimieji iki šiol neranda ramybės. Kaip tik jie, ieškodami pagalbos, atsakymus sieks surasti su ekstrasensų ir detektyvo komanda. Šis ambicingas projektas jau kovą nustebins net ir didžiausius skeptikus.  

„Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa“ komanda tikina, kad tai bus unikali laida. „Joje net menkiausia nauja detalė ar vizija gali virsti raktu, atrakinsiančiu paslaptingas nusikaltimo duris ir atskleisiančiu už jų slypinčią tiesą“, – sako TV3 premjeros kūrėjai.

TV3 žiūrovų laukia ir daugiau staigmenų. Jau kitą savaitę sugrįžta „Žvaigždžių dešimtukas“, kovą eteryje – penktasis „Chorų karų“ sezonas, tradicinė didinga projekto „Lietuvos garbė 2014“ apdovanojimų ceremonija, laidos „Tobula moteris“ premjera su Inga Norkute, bene brangiausias visų laikų rusų serialas „Virtuvė“, kultinio serialo „Daktaras Hausas“ aštuntasis sezonas, pagal S. Kingo romaną sukurto kultinio serialo „Po kupolu“ premjera ir kt.

 

Žymės: