Penktadienis

2017 Spalio 20

TV Naujienos

Naujoje TV3 melodramoje vaidins meksikiečių žvaigždė Jorge Salinas

2014.05.05 14:28
TV3 nuotr. / Jorge Salinas melodramoje „Nuostabi meilė“

Vienas garsiausių Meksikos aktorių, daugybėje melodramų suvaidinęs, ne vieną apdovanojimą gavęs Jorge Salinas sugrįžta į Lietuvos žiūrovų ekranus. Jau gegužės 6 TV3 eteryje – pernai sukurta Lotynų Amerikos melodrama – „Nuostabi meilė“, kurioje J.Salinas atlieka pagrindinį vaidmenį.

Darbo dienomis 15.00 val. naujas serialas pasakos jaudinančią meilės istoriją. Čia netrūks autentiškų Meksikos papročių ir tradicinių mariačių dainų. Pagrindinis veikėjas – jaunas, gražus ir nerūpestingas milijonierius Santosas Martinesas de la Garza, valdantis didelę automobilių prekybos kompaniją.

J.Salino įkūnijamą Santosą apgauna artimiausias draugas ir partneris Bruno. Apkaltintas finansinėmis apgaulėmis ir pinigų plovimu milijonierius priverstas palikti visus turtus ir iš Los Andželo bėgti į Meksiką. Čia jis planuoja pradėti naują gyvenimo etapą, pasivadinęs kitu vardu – Chorche Alfredu Vargasu.

Turtuolis pradės dirbti mariačių ansamblyje. Viename iš barų jis sutiks gražuolę dainininkę Mariją Mendozą (akt. Danna Garcia). Drąsi ir neišlepinta mergina po tėvo mirties turi išsilaikyti kartu su sergančia mama bei dviem sesutėmis. Visa atsakomybė gula ant gražiosios dainininkės pečių. Vos ją išvydęs Santosas kaip mat įsimylės. Tačiau Marijos širdies siekia ir daugiau vyrų. Ar pavyks Santosui ją užkariauti ir kas bus, kai paaiškės jo tikroji tapatybė?
 
J.Salinas Lietuvos žiūrovams pažįstamas iš tokių melodramų kaip „Degantis kraujas“, „Meilės keliai“, „Tu – mano likimas“, „Mariana“.

TV3 premjeroje „Nuostabi meilė“ vaidmenis atlieka ir kiti garsūs Meksikos aktoriai: Pablo Montero, Malillany Marin, Arturo Peniche ir kt.

 

Žymės: