Penktadienis

2017 Spalio 20

TV Naujienos

Nagliui Šulijai čiuožimo su snieglente pamokoje pritrūko sniego

2014.02.03 16:16
TV6 nuotr. / Naglis Šulija

Sinoptikas, astrologas, TV3 orų pranešėjas Naglis Šulija ryžosi išbandymui. Filmuodamasis TV6 kanalo laidoje „Atrask žiemos sportą“ jis pirmą kartą gyvenime stojosi ant snieglentės. Vyras yra ne kartą šliuožęs su lygumų ir kalnų slidėmis, todėl jį labiausiai trikdė tai, kad abi kojos bus prikaustytos prie vienos lentos.

„Aš pratęs čiuožti ir savo kūną valdyti dviem kojom. Be to, ant kalno buvo nedaug sniego, todėl jaučiausi taip, kaip stovėčiau su lenta ant parketo. Gal todėl nespėjau pajusti didelio čiuožimo su snieglente malonumo“, – pasakojo N.Šulija.

Čiuožimo su snieglente pamoką vedęs profesionalus instruktorius Aistis Černiauskas apgailestavo, kad stiprus vėjas labai išpustė sniegą, tačiau pagyrė, kad N.Šulija puikiai dorojosi su užduotimis.

„Kaip pirmąjį kartą, Naglis čiuožė tikrai gerai. Gal atrodys ir keistai, bet lengviausia išmokyti čiuožti su snieglente tuos žmones, kurie nei karto nėra slidinėję, nes tada jie neturi jokių išankstinių nusistatymų. Užtenka vos keturių valandų pamokų su snieglente ir galiu garantuoti, kad kiekvienas nučiuoš su ja nuo kalno“, – sakė A.Černiauskas.

Instruktoriaus žodžius galėjo patvirtinti ir laidos vedėja Vlada Musvydaitė, kuri išmoko čiuožti su snieglente vos per tris pamokas. Todėl ji ant sostinės Liepkalnio kalno šį kartą jautėsi žymiai drąsiau nei N.Šulija.

TV6 nuotr./Naglis Šulija ir Vlada Musvydaitė
TV6 nuotr./Naglis Šulija ir Vlada Musvydaitė

„Snieglentė yra mano naujausia aistra. Labai laukiu treniruočių stovyklos Austrijoje, kur galėsiu tobulinti savo įgūdžius. Smagu, kad žiema atėjo, todėl čiuožinėti galima ir Lietuvoje. Gal sniego ir mažoka, bet aš tikiu, kad jo dar bus“, – vylėsi V.Musvydaitė.
 
Sinoptikas nesiryžo prognozuoti ar dar sulauksime puraus ir slidinėjimui tinkamo sniego. Pasak jo, ši žiema labai keista, todėl labai sunku pasakyti, kiek laiko dar mėgausimės žiemos malonumais.

„Man labai patinka žiema ir jos pramogos. Nors per pirmąją pamoką daug voliojausi, tikrai žinau, kad jei norėčiau, tikrai išmokčiau čiuožti su snieglente. Pasitikiu savo jėgomis, manau, tai yra įmanoma“, – neabejojo N.Šulija.

Kaip sinoptikui sekėsi mokytis čiuožti su snieglente ir koks iššūkis jo laukė keliantis su keltuvu –pamatysite jau rytoj, vasario 4-ąją, šviečiamojo pobūdžio laidoje „Atrask žiemos sportą“ per TV6.

Primename, kad visas olimpines žaidynes nuo pradžios iki pabaigos rodys oficialus Sočio žiemos olimpinių žaidynių transliuotojas „Viasat“.