Sekmadienis

2017 Birželio 25

TV Naujienos

Muzikiniame šou „Lietuvos balsai. Chorų „Eurovizija” skambės Afrikos ir lotynų muzikos ritmai

2014.01.29 14:51
LRT nuotr. / Choro „Viva” vadovė Valerija Skapienė ir Andrius Rožickas

Didžiausiame tikro garso muzikiniame šou Lietuvoje „Lietuvos balsai. Chorų „Eurovizija” šį sekmadienį chorai pasiners į egzotiškus Afrikos ir lotynų muzikos ritmus. Kompetentingoji projekto komisija abejojo, ar lietuviškas temperamentas suderinamas su laidos tema, tačiau vos suskambus pirmiesiems akordams abejonės išsisklaidys – studijoje užvirs nuožmi kova.

Audringų publikos ovacijų sulauks nepriklausomas merginų choras „Viva” ir jų vadovė. Tuo tarpu komisija merginų pasirodyme laidos įrašo metu pasigedo spalvų ir palinkėjo apsilankyti Lotynų Amerikoje bei pasisemti šiek tiek aistros. Pasiūlymą džiaugsmingai priėmė choro vadovė Valerija Skapienė: „Kraunamės lagaminus ir tuoj pat vykstame į Lotynų Ameriką, o iš ten jau grįšime spalvotos.“

„Ko gero, ir ne vienos? – nenustygo laidos vedėjas Andrius Rožickas. – Ką gali žinoti, ten vyrai aistringi...“

„Lietuvoje vaikų visada reikia!“ – nesutriko choro „Viva“ vadovė. „Puiku, demografines problemas spręskime greitai ir iš karto“, – ovacijų audrą sukėlė A.Rožickas. Visą receptą demografijai gerinti galima išgirsti:

Šio sekmadienio transliacijoje nuskambės ir dar vienas netikėtas prisipažinimas – šįkart, iš komisijos narės Eglės Juozapaitienės lūpų. Publiką priblokš ir netikėtą įvaizdį pasirinkęs Kauno technologijos universiteto akademinis choras „Jaunystė“ bei jų vadovė Danguolė Beinarytė.

„Lietuvos balsai. Chorų „Eurovizija“ – sekmadienį 18.30 val. per LRT televiziją.