Pirmadienis

2017 Spalio 23

TV Naujienos

Serialo „Moterys meluoja geriau“ žvaigždė Vitalija Mockevičiūtė pakerėjo nauju įvaizdžiu

2014.01.26 13:42
TV3 nuotr. / Vitalija Mockevičiūtė

Garsiausias lietuviškas TV3 serialas „Moterys meluoja geriau“ sėkmingai pradėjo jau septintą sezoną. Iki šiol parodyti „Moterys meluoja geriau“ sezonai prie ekranų pritraukė 2,5 mln. žiūrovų ir toliau sėkmingai augina savo gerbėjų gretas. Su pirmąja naujojo sezono serija kultinis serialas ir vėl įsitvirtino pirmoje reitingų lentelės vietoje, toliau negailestingai triuškindamas konkurentus. Praeitą savaitę „Moterys meluoja geriau“ pasižiūrėjo daugiau nei 470 tūkst. žmonių.

Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 21.00 val. naujajame sezone pamėgtų herojų gyvenimo vingiai bus tiesiog sunkiai nuspėjami. Kas galėjo pagalvoti, kad komiškasis taurelės mėgėjas Kostia (akt. Džiugas Siaurusaitis) ryšis svarbiems gyvenimo pokyčiams, net užsirašys į anoniminių alkoholikų draugiją? Už tai jis bus dosniai apdovanotas žmonos Galinos (akt. Vitalija Mockevičiūtė), tik ar šįkart jos pamėgta taurelė neprives poros iki skyrybų? Žiūrovų pamėgtos Kostios ir Galinos poros laukia tragikomiški išbandymai, priversiantys ir garsiai kvatotis, ir nubraukti ašarą.
 
Tiesa, Galinos heroję įkūnijanti V.Mockevičiūtė, prasidėjus naujajam „Moterys meluoja geriau“ sezonui, nepaliauja stebinti ne tik aktorystės sugebėjimais, bet ir išvaizdos bei stiliaus pasikeitimais. Naujausioje „Moterys meluoja geriau“ fotosesijoje aktorė virto pribloškiančia dama: makiažo sprendimai, stilingos ir jaunatviškos aprangos detalės, išraiškingi aksesuarai ir, žinoma, žavinga Vitalijos šypsena nepaliko abejingų.

TV3 nuotr./Vitalija Mockevičiūtė
TV3 nuotr./Vitalija Mockevičiūtė

Vitalija, paklausta apie jos kasdieninį stilių, prisipažįsta, kad dažniausiai renkasi patogaus, sportinio stiliaus drabužius. Kadangi aktorei kasdien tenka nemaži darbo krūviai, nuolatinio tempo vejama ji tiesiog nemato reikalo visada puoštis: „Dėl aktyvaus gyvenimo būdo negaliu sau leisti skrupulingai derinti kiekvieną aprangos detalę. Tiesiog neturiu tam laiko“, – pasakoja V.Mockevičiūtė, sukūrusi ne vieną ryškų vaidmenį tiek teatre, tiek televizijoje.   

Žinoma aktorė paprastumą vertina ne tik besirinkdama drabužius. Makiažas – dar vienas dalykas, kurio kasdieniniame gyvenime Vitalija vengia. „Dėl nuolatinių filmavimų veidas ir taip labai pavargsta nuo grimo, todėl laisvalaikiu vaikštau visai nepasidažiusi“, – atskleidžia V.Mockevičiūtė.  

Paprasta, žavi ir iškalbinga aktorė V.Mockevičiūtė pirmadieniais−ketvirtadieniais 21.00 val. virsta emocionalia, valdinga ir kartu jautria Kostios (akt. Dž. Siaurusaitis) žmona Galina, kurią galima pamatyti kultiniame seriale „Moterys meluoja geriau“ per TV3. Aktorės įvaizdžio pokyčius galima įvertinti ir nuotraukų galerijoje.

TV3 nuotr./Vitalija Mockevičiūtė
TV3 nuotr./Vitalija Mockevičiūtė