Ketvirtadienis

2017 Rugsėjo 21

Šiandien per TV

TV Naujienos

„Moterys meluoja geriau“ aktoriui Tomui Kliukui – pareigūnų antrankiai

2014.02.20 15:38
TV3 nuotr. / Tomas Kliukas

TV3 serialas „Moterys meluoja geriau“ reitingų lentelėje neužleidžia lyderio pozicijų. Žiūrovus pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. prie televizijos ekranų prikausto jau pamėgtų herojų rezgamos intrigos, aferos ir romantiški meilės nuotykiai.

Septintą sezoną rodomame seriale gausu ne tik naujų veidų, bet ir senbuvių. Jau keturis sezonus seriale „Moterys meluoja geriau“ vaidinančiam aktoriui Tomui Kliukui teko širdžių ėdiko Vaidoto vaidmuo.

„Visur ir visada vyrus supa merginos, o merginas vyrai“, – paklaustas apie moteris jo gyvenime ir filmavimo aikštelėje mįslingai teigia Tomas Kliukas.

„Moterys meluoja geriau“ – ne vienintelis serialas, kuriame vaidino žinomas aktorius. Jis pasirodė ir viename populiariausių lietuviškų serialų „Nemylimi“. Moteris viliojančio tipo vaidmuo Tomui teko ir seriale „Moterų laimė“. Tiesa, vos pasibaigus šio serialo filmavimo darbams jis pasinėrė į „Moterys meluoja geriau“. Beje, rudenį TV3 eteryje pasirodžiusiame seriale „Moterų laimė“ Tomui taip pat teko vilioklio vaidmuo.

„Nuo nuolatinių filmavimų aš tikrai nepavargau. Galiu drąsiai teigti, kad tai buvo vienas malonumas. Kaip tu gali pavargti, kai aplink tiek laimingų moterų. Be to, stengiuosi nesusitapatinti su savo kuriamais personažais. Tai yra atskiri gyvenimai su savo vingiais, nuopuoliais ir išgyvenimais“, – sako šypsodamasis aktorius.

Jau visai netrukus „Moterys meluoja geriau“ seriale Tomo įkūnijamą Vaidotą sulaikys pareigūnai. „Šioje scenoje mane suims policijos pareigūnai, nes kažkas mane pakiš. Reikia tikėtis, kad mano herojų paleis. O gal ne?“ – intriguoja aktorius.

Kas pakiš herojų, dėl ko specialiosios tarnybos apieškos Vaidoto automobilį ir kodėl užsektais antrankiais Vaidotas bus išsiunčiamas į kalėjimą? Visa tai – jau netrukus seriale „Moterys meluoja geriau“ pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3.