Ketvirtadienis

2017 Rugsėjo 21

Šiandien per TV

TV Naujienos

Mįslingos aktoriaus Sauliaus Sipario užuominos šokiravo laidos „Kitoks pokalbis“ vedėją

2014.04.02 14:41
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Saulius Siparis

„Gal jau tikrai man laikas išeiti į džiungles ar skristi kaip paukščiui... Sugraudino mane, ką bepasakysi“, – išgirdęs, ką apie jį kalba sūnus ir žmona, atvirai prisipažino publikos numylėtinis, garsus aktorius Saulius Siparis. Sukrečianti S.Sipario šeimos drama laidoje „Kitoks pokalbis“ – šį penktadienį 19.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.


„Gyventi su Sauliumi yra ypatinga būsena. Tokia, kai esi ir ištekėjusi, ir ne visai. Viena vertus, turi įsipareigojimų, vaikų, bendrus namus, kita vertus, niekada neturėjau žmogaus, kuriuo galėčiau tvirtai remtis, kuris būtų šeimos galva, atrama, ir tai, ką mes įpratę laikyti vyru namie“, – apie žinomą vyrą pasakojo jo žmona Ugnė Siparienė.

Aktorius pripažino, kad pats augęs be tėvo ne visuomet moka parodyti meilę ir savo vaikams. Į tėvą labiau žiūrintis kaip į draugą, prisipažino ir jo sūnus iš pirmosios santuokos Kristijonas: „Jis ne toks žmogus, kuris mokėtų užsiimti su vaikais, kaip sakoma, „cackintųsi“. Kai  baigiau mokyklą, jis mane paėmė, nuvažiavome į Nidą ir ten praleidom kelias dienas. Jis pasiūlė  nuvažiuoti ir kartu pabūti. Tą atvejį įsiminiau, nes kur nors važiuoti pabūti dviese – aš ir tėvas – kito tokio atvejo nebuvo.“

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Aušra Kilkuvienė
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Aušra Kilkuvienė

Po tokių žodžių laidos vedėjos Aušros Kilkuvienės paklaustas, ar nebijo senatvės, žinomas aktorius pažėrė mįslingų užuominų, šokiravusių visą filmavimo komandą.

Sukrečiantis „Kitoks pokalbis“ su S.Sipariu – šį penktadienį 19.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.