Pirmadienis

2017 Birželio 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

„Mis Lietuva 2013“ Elžbieta Mazurevičiūtė ir Andrius Rimiškis atliko savanorišką krašto apsaugos tarnybą

2014.04.04 13:58
LNK nuotr. / Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė

Liaudies išmintis byloja: „Tikėkis, kad neprireiks, bet būk pasiruošęs!“ Taigi jau šį penktadienio vakarą 19.30 „KK2 penktadienyje“ – kovinė parengtis. Ar mes pasirengę bent šiek tiek pasipriešinti okupacijai ir kas eis į mūšį?!

„Merginos tikrai nėra ištižėlės ir nuolat besistaipančios prieš veidrodžius, – tvirtai rėš „Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, kuri jau trečius metus atlieka savanorišką krašto apsaugos tarnybą. Mergina moka  valdyti ginklą ir daryti dirbtinį kvėpavimą. Taigi ji net neabejoja, kad jos įgūdžiai, iškilus reikalui, tikrai praverstų.   

Tuo, kad būtų naudingas tėvynei neabejoja ir dainininkas Andrius Rimiškis. Jis, kaip ir Mis Lietuva, atliko savanoriškąją krašto apsaugos tarnybą. „Mokėmės išgyventi ekstremaliomis sąlygomis, statyti palapines, išrinkti ir surinkti šautuvus“, – Tomui ir Ugnei pasakojo A.Rimiškis. Tiesa, tuomet, kai „KK2 penktadienio“ vedėjai jį pakvietė atlikti nedidelį eksperimentą, Andrius sutriko. Išardęs automatą Andrius suprato, kad įgūdžiai... dingę ir, surenkant ginklą, lieka dalių...

LNK nuotr./Andrius Rimiškis laidoje „KK2 penktadienis“
LNK nuotr./Andrius Rimiškis laidoje „KK2 penktadienis“

Dar liūdniau Andriui galėjo baigtis susitikimas su specialaus kovos meno „Krav maga“  mokytoju Andrejumi Zolotinu. 10 metų Izraelio kariuomenėje bei specialiosiose pajėgose tarnavęs vyras, mokydamas specialių kovos būdų, Rimiškiui gerokai aptalžė... tarpukojį.

Unikalūs „KK2 penktadienio“  tyrimai ir atradimai bei kovinės ginkluotės ekspozicija jau šį penktadienio vakarą 19.30 val. per LNK.