Sekmadienis

2017 Spalio 22

TV Naujienos

Mindaugas Stasiulis „Laikykis!“ laidoje pasijaus lyg naktiniame klube

2014.02.12 14:12
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Mindaugas Stasiulis

„Jaučiuosi lyg naktiniame klube trečią valandą nakties! Visi pažįstami, vien televizijos žvaigždės“, – išvydęs į studiją ateinantį pramogų pasaulio ir eterio žvaigždžių būrį ištars žaidimo „Laikykis!“ vedėjas Mindaugas Stasiulis.

Juokingiausioje TV3 laidoje šįvakar 20.30 val. bus piktdžiugiškai linksma, mat sausas išlipti iš balos mėgins Justinas Jankevičius, muzikinio projekto „ŠarkA“ nariai ir „X Faktoriaus“ atradimas – grupė „4 Roses“.

Visi laidos dalyviai šiam ištvermės išbandymui ruošėsi ne tik morališkai, bet ir rinkosi aprangą bei sėkmės talismanus. J.Jankevičius, ne tik išreikšdamas savo simpatiją buvusiai laidos partnerei Diletai Meškaitei, bet ir tikėdamas, jog tai jam gali atnešti sėkmę, eteryje pasirodys pasipuošęs netikėtu atvaizdu ant savo marškinėlių.

Tiesa, rankomis apsikabinus ir kojomis apsivijus didžiąją „Laikykis!“ rodyklę, jaučiant, kad plaukai tuoj pat gali permirkti juodame baseino vandenyje, ir atsakinėjant į šmaikščius vedėjo klausimus, viskas tampa nebesvarbu.

TV3 nuotr./Gintarė Valaitytė žaidime „Laikykis!“
TV3 nuotr./Gintarė Valaitytė žaidime „Laikykis!“

Projekto „ŠarkA“ narė Ieva Stasiulevičiūtė besisukdama ant laikrodžio rodyklės pamiršo net kurį universitetą yra baigusi, o jos kolegei Gintarei Valaitytei net buvo pasiūlyta psichologo pagalba. Merginų ketverto „4 Roses“ narėms teks paragauti juodo baseino vandens.

Šįvakar „Laikykis!“ baseine išsimaudys rekordiškai daug šios laidos dalyvių! Kam pavyks išlikti sausam? Priešpaskutinė „Laikykis!“ laida jau šį vakarą 20.30 val. per žiūrimiausią televiziją TV3.

TV3 nuotr./Ieva Stasiulevičiūtė
TV3 nuotr./Ieva Stasiulevičiūtė