Šeštadienis

2017 Rugsėjo 23

Šiandien per TV

TV Naujienos

Mantas Stonkus – naujas BTV „Prajuokink mane“ komisijos narys

2014.01.06 12:14
BTV nuotr. / Mantas Stonkus

BTV „Prajuokink mane“ laida jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. per BTV kartu su naujuoju komisijos nariu aktoriumi Mantu Stonkumi.

Prieš prasidedant laidos dalyvių pasirodymams komisijos nariai papasakos Algiui Ramanauskui, kaip sutiko Naujuosius metus. V.Mičiulienė prisipažins, kad Naujųjų metų šventės ji visai nelaukė. „Nors aš jų visai nelaukiau – jie atėjo. Kartu su baltais arkliais“, – BTV „Prajuokink mane“ laidos vedėjui Algiui Ramanauskui-Greitai pasakos ji.

O aktorius ir naujasis BTV „Prajuokink mane“ komisijos narys Mantas Stonkus prisipažins, kad jam švenčių metu teko dirbti Kalėdų seneliu ir netgi pavyko fantastiškai daug užsidirbti. Kaip komisijos nario kėdėje jausis aktorius? Ar jį lengva prajuokinti?

„Man buvo faina. Gera klausytis puikių humoristų“, – apie savo darbą laidoje sakys M.Stonkus.

Kodėl naująjį komisijos narį taip nustebins į „Prajuokink mane“ ringą stojusi 82 metų Ona iš Žiežmarių?  Garbingo amžiaus moteris išduos, kad ją persekioja policija dėl jos kuriamų eilių, nes ją aplanko kūrybinis įkvėpimas tik išvydus socialinę neteisybę. Kaip į Onos pavojingąją literatūrą sureaguos V.Mičiulienė?  

Ernestas iš Vilniaus drąsiai ir energingai stos į laidos „Prajuokink mane“ sceną. Vyrukas prisipažins, kad yra „stand-up“ komikas ir nepasiruošė jokių anekdotų, o tik gyvenimiškas istorijas. Kodėl M.Stonkus taip susidomės šio dalyvio pasirodymu?
 
Pirmoji šių metų BTV „Prajuokink mane“ laida – jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. per BTV.