Pirmadienis

2017 Birželio 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Mantas Stonkus apsiavęs aukštakulniais parodijuos Moniką Šalčiūtę

2014.05.08 15:06
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Mantas Stonkus

Ketvirtadienis BTV televizijoje yra vienas linksmiausių vakarų savaitėje, nes 20.30 val. jūs galite pamatyti humoro šou „Prajuokink mane“. Šį kartą laidoje išvysite kaip niekad daug įvairiausio plauko juokintojų. Vieni jų bus velniškai juokingi, kiti nejuokingi, tačiau būtent dėl to kels juoką, o treti net privers komisijos narius stoti į „Prajuokink mane“ sceną.

Garbaus amžiaus barzdotas senjoras Vytautas iš Kleboniškių į „Prajuokink mane“ sceną žengs su blizgančiu akordeonu rankose. Vyras teigs, jog matote dvi nacionalines vertybes – jį ir akordeoną. „Toks daiktas yra vienintelis pasaulyje, šis akordeonas priklausė Musoliniui, jį gavau nelegaliu būdu“, – rimtu veidu tvirtins senolis. Na, o tik pradėjus savo pasirodymą ir pravirkdžius muzikos instrumentą, Vytautas privers laidos vedėją Algį Ramanauską tiesiogine žodžio prasme slėptis po stalu. Tačiau M.Stonkus teigs, jog šis pasirodymas jam kur kas labiau patinka nei Vilijos Matačiūnaitės eurovizinė daina „Attention“.

Taip pat matysime Andriaus iš Kauno teatrališką pasirodymą. Pasidabinęs šortais ir švarku vyras užtrauks gerai žinomą dainą ir ims šokti „traukulių“ šokį. A.Ramanauskas džiaugsis: „Turim Pupų Dėdę, o čia Traukulių dėdė“. Vėliau vyras parodijuos televizijos laidas ir apsiavęs žmonos aukštakulniais persikūnys į laidos „Šuolis“ dalyvę. Tokia parodija vers M.Stonkų ne tik susiėmus už galvos prunkšti, bet lipti į „Prajuokink mane“ sceną bei mokyti, kaip reikia vaikščioti moteriškais aukštakulniais. M.Stonkus rodys kaip M.Šalčiūtė bėga nuo policijos ir šoka į baseiną.

Laidos pabaigoje jūsų lauks Arvydo Vilčinsko muzikinė dovana – nepraleiskite. Visus šiuos ir kitus juokus bei bandymus juokinti, matysite ketvirtadienį 20.30 per BTV televiziją.