Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Mantas Petruškevičius: „Aš beveik visas savo drauges esu matęs su gražiais apatiniais“

2014.03.26 17:03
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Mantas Petruškevičius

Šį trečiadienio vakarą 19.30 val. LNK laida KK2 pakvies pasižvalgyti po ištaigingą aprangos ir kokteilių vakarėlį Vilniaus Rotušėje. Padegustuoti gėrimų ir parodyti savęs atėjo baisiai daug žvaigždžių: Diana Martinėlė, Urtė Šilagalytė, šokėjas Tadas Rimgaila su žmona Liucina, „KK2 penktadienio“ vedėjas Žygimantas Stakėnas su žmona Dovile, Mantas Petruškevičius su gražuole Asta Valentaite ir kiti.

KK2 žurnalistai nufilmavo visus ryškiausius visomis prasmėmis šventės svečius – Ingą Paksaitę-Stumbrienę su vyru, Urtę Šilagalytę su savo rankų darbo suknia ir dizainerę Aną Mois su įmantria asmeninio dizaino skrybėle.

Apie savo ir savo draugės Astos Valentaitės stilių buvo pakalbintas ir stilistas bei ponių draugas Mantas Petruškevičius.

Tiesa, stilistas prisipažino, kad savo vakarėlių draugės Astos Valentaitės nerengia. „Nedabinu, jinai puikiai save padabina ir šią moterį, man atrodo, dabink kaip nori, dabink ar nedabink, ji ir nuoga labai graži. Realiai tų rūbelių jai reikia labai minimaliai“, – KK2 laidoje aiškino M.Petruškevičius.

Į KK2 klausimą, ar Mantas yra matęs Astą nuogą, vyras rėžė: „Aš beveik visas savo drauges esu matęs su gražiais apatiniais.“