Pirmadienis

2017 Rugsėjo 25

Šiandien per TV

TV Naujienos

Mantas Katleris prisipažino: „Rinkčiausi vyresnę gyvenimo partnerę“

2014.04.23 15:34
TV3 nuotr. / Mantas Katleris

Jau šį trečiadienio vakarą, 20.30 val., TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ aiškinsis, ar iš tiesų scenos ir elito naujokės – jaunos, gražios ir seksualios – negailestingai nuo pjedestalo stumia pramogų pasaulio senbuves.

Kalbama, kad Dileta Meškaitė lyginama su Inga Valinskiene, o Ingrida Kazlauskaitė su savo mama Liveta Kazlauskiene. Ar tiesa, kad ryškiausią Lietuvos advokatę Svetlaną Proniną neva nukonkuruoja  Diana Martinėlė, o aukštuomenės ponia Daina Bosas turės užleisti savo vietą gražuolei Astai Valentaitei? Ar iš tiesų publikai reikia tik jaunystės, o profesionalumas ir patirtis – niekam nebereikalingi?

„Scenoje pelėdoms ir pelėms ne vieta, – tikina „Naujosios pupytės". – Mums kartais irgi priekaištaujama, kad esam per ryškios, per seksualios, bet juk to nori publika. Kiek dar būsim scenoje? Iki šešiasdešimties metų! Būsim "Naujosios bobutės", kai pasensim, bet su šiuolaikinėm technologijom gal ir nepasensim", – aiškina kvatodamos gražuolės.

Tiesa, mitą apie visagalį jaunystės ir seksualumo kultą negailestingai griauna televizijos žiūrovams ir „stand up comedy" žanro gerbėjams puikiai pažįstamas humoristas Mantas Katleris. „Man gyvenime labiau patinka brandžios moterys, o ne tos jaunatviškos maksimalistės“, – šįvakar „Žvaigždžių dešimtuko" žiūrovams ramiai dėstys Mantas.

„Gal dabar visi nuspręs, kad mane vaikystėj mama mušė, bet tai yra tiesa, gyvenimo partnere rinkčiausi vyresnę moterį, milf‘ą, jei žinote, ką reiškia šis terminas. Tiesa, scenoje man gražesnės jaunesnės. Ką pasirinkčiau, jei galėčiau eiti į aklą pasimatymą su Jurga Anusauskiene arba jos dukra Evelina? Pasirinkčiau mamelę, nes tai yra tobula patirties ir energijos bomba", – prisipažins Mantas.

Tiesa, paprašytas pasirinkti tarp kitų tariamų pretendenčių, Mantas nebebus toks kategoriškas. „Inga Valinskienė ar Dileta Meškaitė? Gal Dileta... Bet ne, jeigu būčiau prodiuseris, rinkčiausi Ingą Valinskienę, juk ji ir įgarsina, ir dainuoja... Diana Martinėlė ar Svetlana Pronina? Rinkčiausi Martinėlę. Man patinka tas banalus lėliškas grožis, o ponios Svetlanos graži krūtinė, bet šiaip ji man panaši į „bachūrą", – samprotaus šypsodamasis M.Katleris.

Kas geriau – jaunystė ar patirtis? Kada, pasak pačių gražuolių, tinkamas laikas nulipti nuo scenos? „Žvaigždžių dešimtukas" – jau šį vakarą 20.30 val. per TV3.

 

Žymės: