Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Mados ekspertas Eugenijus Skerstonas: „Būti stilingais gali išmokti vos keli procentai žmonių“

2014.05.05 15:20
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Eugenijus Skerstonas

„Būti stilingais gali išmokti vos 2 proc. žmonių!“, – tiesiai šviesiai rėžia žinomas mados ekspertas Eugenijus Skerstonas. Kodėl žmonės vaikosi madų? Ir kada mada pradeda kelti grėsmę žmogui? Intriguojantys atsakymai iš E.Skerstono lūpų – jau šį vakarą 18.50 val. laidoje „Viskas bus gerai“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.

„Jei žmogus aklai seka mada – jis tampa jos auka. Mada neapčiuopiama ir jos poreikis yra įgimtas. Mados gūsiai nesustabdomi. Mada yra instrumentas kitiems apgauti. Įspūdis, kurį sukelia mada yra didžiausias jos nuodas“, – atskleidžia mados psichologas E.Skerstonas.

Laidos „Viskas bus gerai“ vedėjoms mados ekspertas pasakojo apie mados poveikį žmonėms ir kodėl dar visai neseniai madingi rūbai ir daiktai, mums dabar jau kelia juoką.

„Mados pasaulyje yra antimada – tai uniforma. Kada madinga tendencija pasiekia savo populiarumo viršūnę, ji virsta uniforma. Ir tą pačią akimirką nustoja būti mada“, – tikina E.Skerstonas.

Kodėl žmonės nori būti madingi ir dėvėti tokius pačius rūbus kaip visi? Kaip psichologiškai galima apibūdinti žmogų, kuriam visai nusispjauti ant mados tendencijų? Kodėl moterys nuolat kartoja, kad neturi kuo apsirengti? Ir kodėl lietuvaitės neturėtų greitai susižavėti gražiu italu vairuojančiu „Ferrari“? Įdomiausi atsakymai – jau šiandien 18.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.