Ketvirtadienis

2017 Spalio 19

TV Naujienos

„M.A.M.A.2013“ scenoje – pusė tūkstančio žmonių

2014.01.10 14:53
TV3 nuotr. / „M.A.M.A. 2013“ logotipas

Jau šį, penktadienio vakarą, 19.30 val., TV3 ir televizija internete „TV3 Play“ tiesiogiai rodys trečiuosius prestižinius Lietuvos muzikos apdovanojimus „M.A.M.A. 2013“. Įspūdingos transliacijos prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas teigia, kad ceremonija stebins netikėtais šou elementais ir inovatyviais sprendimais.

„Kaip ir dvejus metus iki šiol, „M.A.M.A. 2013“ apdovanojimai nustebins. Ne tik dydžiu, bet ir naujovėmis, netikėtais šou elementais ir dar mažiau tikėtais techniniais sprendimais“, – intriguoja prodiuseris.  

Didžiausioje kasmetinėje muzikos šventėje „M.A.M.A.“ patekti į nominantų, o galiausiai – į laimėtojų sąrašą – pripažinimo reikalas. Kad šou šįvakar būtų dar įspūdingesnis, Kauno „Žalgirio“ arenos scenoje pasirodys rekordiškai daug artistų.

„Dar nė viename renginyje scenoje nebuvo 500 žmonių. „M.A.M.A. 2013“ sulaužys visus standartus, – tikina Samas. – Mūsų scenoje pasirodys pusė tūkstančio dainininkų, akrobatų, muzikantų... Kaip mums tai pavyks, galės pamatyti ir „Žalgirio“ arenoje susirinkusi daugiatūkstantinė publika, ir TV3 bei „TV3 Play“ žiūrovai.“

Pasak Samo, šiemet scenoje žiūrovai išvys muzikinę retrospektyvą – nuo pačių jauniausių muzikantų iki tikrų legendų. „Ir tai tik kelios iš daugelio intriguojančių detalių, kurias galiu atskleisti“, – mįslingai sako šypsodamasis prodiuseris.

„M.A.M.A. 2013“ ceremonijoje bus įteikta 14 statulėlių metų geriausiems, viena jų tradiciškai bus teikiama už viso gyvenimo nuopelnus lietuviškai muzikai. Tokį apdovanojimą jau yra gavę Gytis Paškevičius ir Stasys Povilaitis. Jis pernai surengė nepamirštamą pasirodymą su Mantu Jankavičiumi. Kalbama, kad ir šį vakarą Mantas bus scenoje. Ir taip pat – ne vienas.

Staigmenų kupino renginio „M.A.M.A. 2013“ apdovanojimai – jau šįvakar 19.30 val. tiesiogiai per TV3 ir tiesiogiai per „TV3 Play“.