Pirmadienis

2017 Spalio 23

TV Naujienos

LNK „Šokiuose ant ledo“ triumfavo Asta Nalivaikienė, o pasaka baigėsi Daumantui Mikučioniui su partnere

2014.03.17 11:40
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / „Šokių ant ledo“ akimirka

Vieną sekmadienį tu kovoji dėl išlikimo, o po savaitės tampi visišku lyderiu. LNK superšou „Šokiai ant ledo“ netrūksta įtampų, intrigų ir netikėtumų. Šį sekmadienį LNK „Šokių ant ledo“ konkurso dalyviai ant „Akropolio“ ledo šoko pagal gražiausias pasakas.

Vakaras prasidėjo premjeriniu pasirodymu – ant ledo iščiuožė projekto naujokas, dainininkas Justina Lapatinskas su partnere Živile Atkočiūniene. Nors už pirmąjį pasirodymą komisija balų nerašė, bet pagyrų naujajai porai negailėjo. Įsiliejęs į LNK šokių ant ledo šou, Justinas įkūnijo Batuotą katiną.

Prasidėjus konkursinei programai, Erika Vitulskienė tapo šiuolaikine Raudonkepuraite, kaip reikiant nuvarginusia vilką, Ukrainos dailiojo čiuožimo čempioną Andrejų Bekhą.

Šou vedėja Inga Jankauskaitė po Aido Reklio ir Katerinos Voropaj šokio apie juodvarnius pažadėjo kristi po kojomis – judviejų šokis buvo fantastiškas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./ Daumantas Mikučionis ir Aida Rybalko
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./ Daumantas Mikučionis ir Aida Rybalko

Dukart Lietuvos dailiojo čiuožimo vicečempionė Aida Rybalko ir verslininkas bei rašytojas Daumantas Mikučionis šoko šmaikščią istoriją apie Mikę Pūkuotuką ir Knysliuką. Pasak komisijos, Daumantas pagaliau tapo savimi, nevaidindamas moterų žinovo.

Merę Popins ant ledo įkūnijo LNK sporto žinių vedėja Asta Žukaitė, televizijos šou šokanti su daugkartiniu Lietuvos čempionu, pasaulio ir Europos čempionatų dalyviu Sauliumi Ambrulevičiumi. Porą išgyrė komisija ir skyrė maksimalų įvertinimą, 24 balus.

Dailiojo čiuožimo čempionatų prizininkė, profesionali trenerė Ramunė Satkauskaitė ir sportiškasis politikas Kauno vicemeras Stanislovas Buškevičius šoko pasaką apie Jūratę ir Kastytį.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./ Asta Žukaitė ir Saulius Ambrulevičius
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./ Asta Žukaitė ir Saulius Ambrulevičius

Kitą meilės istoriją – apie Brėmeno muzikanto ir princesės jausmus – sušoko daugkartinis Lietuvos čempionas, pasaulio jaunimo dailiojo čiuožimo čempionato dalyvis Tomas Katukevičius ir dainininkė Vaida Genytė.

Praėjusio vakaro lyderiai, Rusijos sporto meistras Aleksejus Rogonovas ir verslininkė, TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė pasirinko rusišką pasaką apie Anastasiją, bet iki maksimalaus įvertimo porai pritrūko pusės balo.

Su tituluota čiuožėja, „Mis Latvija“ Alisa Miškovska šokantis ir ledo ritulininką Petrą Nausėdą projekte pavaduojantis Andrius Butkus tapo Aladinu, kuris negalėjo patikėti stebuklu – gautais visais šešetais iš komisijos.

Sekmadienio vakarą mažiausiai iš komisijos teko Erikai Vitulskienė su partneriu Andrejumi.  LNK „Šokių ant ledo“ žiūrovai daugiausiai balų skyrė sporto žinių vedėjai Astai Nalivaikienei ir Sauliui – šįkart komisijos ir žiūrovų nuomonė sutapo.

Susumavus rezultatus, mažiausiai balų surinko dvi poros – Stanislovo Butkevičiaus ir Daumanto Mikučionio, šioms poroms teko kartoti savo pasirodymus. Komisija tęsti kovą ant ledo leido Stanislovui Buškevičiui ir Ramunei, o Daumantui Mikučioniui ir Aidai pasirodymai „Šokiuose ant ledo“ baigėsi.

Galeriją žiūrėkite čia