Pirmadienis

2017 Birželio 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

LNK „Nuo... Iki...“ laidai tobulai atrodančios atlikėjos atskleis tikrąją grožio kainą

2014.02.24 16:29
LNK nuotr. / Natalija Bunkė

Scenoje pasirodžius populiarių grupių „Pop Ladies“ ir „Naujos Pupytės“ merginoms, žvilgsnį nuo jų atitraukti sunku. Ryškus makiažas, itin liekni kūnai aptempti seksualiais, krūtines ir ilgas kojas išryškinančiais drabužiais... Šios merginos atrodo tobulos. Todėl jos mielai kviečiamos į filmavimus televizijoje, o jų nuotraukos nuolat puikuojasi žurnalų viršeliuose. Tačiau kaip jos atrodo tuomet, kai jų veidą dengia tik minimalus sluoksnis pudros, ar išvis jokio makiažo?

Penkios lietuviškosios pop muzikos gražuolės – Natalija Bunkė, Liepa Mondeikaitė, Neringa Šeduikytė, Vita Jakutienė ir Greta Lebedeva šį pirmadienio vakarą 20:25 val.  gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ prieš kamerą ryžosi parodyti tikruosius savo veidus, ir atskleisti, kiek pastangų joms kainuoja atrodyti idealiomis.

„Ne kokybiškos muzikos reikia žmonėms, o kuo daugiau nuogumo“, – sakys stipraus balso savininkė, 23-ejų Liepa Mondeikaitė. Mergina pirmą kartą atskleis, kokią kainą jai tenka sumokėti už buvimą pramogų pasaulyje. „Kam pasakau visi juokiasi iš manęs klausdami, kur tu čia tiek nori numesti. Aš planuoju atsikratyti nuo 8 iki 10 kilogramų“, – pasakos L.Mondeikaitė.

„Ne kartą esu sulaukusi pasiūlymo nemokamai pasididinti krūtinę už tai, kad pareklamuočiau kliniką“, – pasakos grupės „Kitokios“ narė Greta Lebedeva. Dainininkė Neringa Šiaudeikytė nustebins prisipažinimu, kad jei reiktų, dėl scenos sutiktų net nusiskusti plikai. „Nesitikėkite natūralumo, pramogų pasaulyje jo nėra nė pas vieną moterį“, – teigs plastinėmis operacijos pagarsėjusi gražuolė Vita Jakutienė.

O štai scenos senbuvė dainininkė Natalija Bunkė teigs, kad tobula išvaizda ir intriguojančios foto sesijos – verslo dalis, nešanti gerą pelną. Tad neverta stebėtis, kad gausu merginų, dėl tobulesnės išvaizdos nebijančių gultis ir po plastikos chirurgo skalpeliu. „Scena negailestinga, ir tu turi arba susitaikyti su tom taisyklėm, arba lauk iš čia“, – įsitikinusi N.Bunkė.

Tad kaip atrodo tos, į kurias žvelgdami vyrai varvina seilę, o moterys pavydi? Kiek pastangų ir pinigų joms tai kainuoja? Ir kodėl net pasisakantys už natūralumą, mieliau žvelgia į jas, o ne į pilkas pelytes?

„Nuo... Iki“ – jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. per LNK.

 

Žymės: