Sekmadienis

2017 Spalio 22

TV Naujienos

LNK laida „Mano vyras gali” prasidės Vaidos Genytės ir Astos Žukaitės kova

2014.02.19 13:58
LNK nuotr. / LNK laidos „Mano vyras gali” filmavimo akimirkos

Jau šį penktadienį 21.00 val. į LNK eterį sugrįžta azartiškas išbandymų šou „Mano vyras gali”, kuriame susirungs dvi puikiai pažįstamos projekto “Šokiai ant ledo” poros. Vilniečiams Jurgitai ir Rokui Anuškevičiams bei atlikėjui Algirdui Grudinskiui – Grūdui ir jo sužadėtinei Justinai Barkauskaitei iššūkį mes LNK sporto žinių vedėja Asta Žukaitė ir jos partneris Saulius Ambrulevičius bei dainininkė Vaida Genytė su Tomu Katukevičiumi.

„Aš labai pasitikiu partneriu, o tai – svarbiausia. Jei kas nutiktų, žinau, kad Tomas padėtį ištaisytų, jei užvaldytų stresas, jis padėtų nusiraminti, jei nukrisčiau, visada ištiestų ranką”, – pasakojo LNK projekte „Šokiai ant ledo” dalyvaujanti V.Genytė.

Tačiau šou „Mano vyras gali”, pasirodo, ne ką mažiau slidus nei ledas, ypač, jei dalyvauti tenka ne su savo vyru, o su čiuožimo partneriu. „Aš nelabai jaukiai jaučiuosi, nes net nenumanau, ką jis gali už ledo ribų. Nepažįstu tiek jo. Bet čia žaidimas, tad pamėginsiu vadovautis sveiku protu”, – išgirdus užduotį, atsegti kuo daugiau liemenėlių užrištomis akimis ir dar viena ranka, kalbėjo A.Žukaitė. Ir… Pastatė visus žetonus: „Mano partneris atsegs visas”. O Sauliui sveiką protą beliko pamiršti ir azartiškai imtis užduoties. „Nieko nemačiau, tik girdėjau Astos, Rolando ir Radži raginimus „greičiau, greičiau". Pirštai pynėsi, akyse – tamsu, laikas tiksėjo beprotišku garsu, atrodė, tos liemenėlės niekad nesibaigs. Svarbiausia man – nenuvilti Astos. Juk ant ledo ji besąlygiškai pasitiki manimi, tad čia taip pat privalėjau pateisinti ir jos pasitikėjimą”, - įspūdžiais dalijosi daugkartinis dailiojo čiuožimo čempionas.

LNK nuotr./LNK laidos  „Mano vyras gali” filmavimo akimirkos
LNK nuotr./LNK laidos „Mano vyras gali” filmavimo akimirkos

O štai, užduotis neprarasti pusiausvyros, stovint keturiomis ant kuo daugiau skardinių, tarp Astos ir Vaidos sukėlė rimtą kovą. Kitoms dalyvėms „sustabdžius" ėjimus, moterys vis didino žetonų skaičių. „Mano čiuožėjas tikrai gali daugiau”, „jau aš tai nenusileisiu”, „dabar mano eilė" - viena per kitą kalbėjo Vaida ir Asta. Į užduoties vykdymo aikštelę šįkart keliavo Tomas, kuriam partnerė “išpranašavo” net… Dvidešimt  dvi skardines.

LNK studijoje temperatūra kilo iki maksimumo: atsiseginėjo liemenėlės, liejosi vanduo, dužo kiaušiniai; Vyrams teko atpažinti įvairiausius moteriškus daiktus ir pasiduoti kitiems iššūkiams. O kam buvo lemta pergalingai ištarti „Mano vyras gali”, išvysite jau šį penktadienį 21.00 val. per LNK.