Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

LNK laidoje „KK2“ – išskirtinė galimybė išvysti Viktoro Janukovyčiaus aukso rūmus

2014.03.05 15:03
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Viktoras Janukovyčius spaudos konferencijoje

Jau šį trečiadienio vakarą 19.30 val. LNK laidoje „KK2“ – unikali galimybė išvysti Viktoro Janukovyčiaus aukso rūmus. Prabanga tviskančioje rezidencijoje pavyko atsidurti tik „KK2“ komandai.

Jau nuo ankstyvo ryto prie vilos būriuojasi žmonės, čia yra parduodami suvenyrai, galima įsigyti kavos. Žmonės atvyksta bent akies krašteliu pažiūrėti, kaip neįtikėtinai prabangiai gyveno Ukrainos galva, kai šalyje vidutinė alga siekia vos 1000 litų.

Drąsusis „KK2“ reporteris Domininkas apžiūrėjo tiek aplinkinę teritoriją, tiek ir namo vidų. Šioje rezidencijoje gyvenusį Viktorą aptarnavo tūkstančio žmonių personalas, jo valdos apima 140 hektarų žemės plotą. Turistų dėmesį patraukia didelis V.Janukovyčiaus laivas, kuriame įrengta pokylių salė.

KK2 komanda liko nustebinta aukso tviskesio – beveik viskas šiame name, pradedant nuo kranų, baigiant klozetais, nulieta iš aukso. Nuosavas kino teatras, asmeninė golfo aikštelė net asmeninė cerkvė įeina į šių prabangių apartamentų kompleksą. Aplink namą yra nemažai pirčių, saunų, teritorijoje gyvena fazanai, o kiekviena antis netgi turi savo namelį.

Iš kur tokia prabanga? Ką apie tai mano Ukrainos gyventojai? Visa tai jau šį trečiadienio vakarą, 19.30 val. per LNK.

Galeriją žiūrėkite čia