Ketvirtadienis

2017 Rugsėjo 21

TV Naujienos

LNK „KK2“ – išskirtinis interviu su už prostitucijos organizavimą nuteista Marta Kulikauskaite

2014.02.24 12:11
LNK nuotr. / Ugnė Skonsmanaitė ir Tomas Ališauskas

Jau šį pirmadienio vakarą 19:30 val. LNK infošou „KK2“ metu – išskirtinis interviu su už sąvadavimą apkaltinta ir nuteista Marta Kulikauskaite. Ši byla susilaukė milžiniško visuomenės susidomėjimo, kai viena iš liudytojų, buvusi dainininkė Marina Bui dėl neaiškių priežasčių ilgai vengė duoti parodymus. Vėliau M.Bui papasakojo su šveicarų verslininkais paprasčiausiai lankiusis viename vakarėlyje, už kurį jokių pinigų jai niekas nesiūlė ir jokių paslaugų niekas neprašė.

Tačiau intriguoja tai, kad garsiosios šviesiaplaukės nuotraukas kurį laiką buvo galima rasti prancūzų eskorto puslapyje. Tačiau, anot už M.Bui ir kitų gražuolių sąvadavimą nuteistos Martos, tai kerštas. „Aš dar klausiau, Marina, kas čia yra? Sako, aš net neįsivaizduoju. Jaučiu arba vyras, arba kažkas iš panelių nusprendė panaudoti mano nuotraukas.“

Pati nuteistoji M.Kulikauskaitė LNK „KK2“ metu atskleis, kad ji yra labai pasipiktinusi teismo nutartimi, nes nieko nelegalaus ji neorganizavo. Anot moters, sąvadavimo byla yra visiškas absurdas! Kas čia blogo, jei gražuolės leidžia laiką milijonierių kompanijoje? Galbūt tai – graži draugystė. Tiesa, už tą draugystę vyrai atsilygina kailiniais, bateliais, papuošalais ir pinigais. „Mano draugams kartais reikia kompanijos, tačiau ne sekso. Jei jiems būtų reikėję intymių paslaugų, būtų jų radę internete“, – LNK „KK2“ laidai jau šį pirmadienio vakarą pasakos dviem metams lygtinai už prostitucijos organizavimą nuteista moteris.

Apie ką reikia šnekėtis, kad už valandą gautum 300 eurų atlygį?

LNK „KK2“ – jau šį pirmadienio vakarą 19:30.
 

 

Žymės: