Sekmadienis

2017 Spalio 22

TV Naujienos

Livija Gradauskienė su depresija kovoja bėgiodama

2014.04.23 11:42
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Livija Gradauskienė

„Nuo blogos nuotaikos ir problemų įmanoma pabėgti tikrąja to žodžio prasme. Bėgimas – neabejotinai geriausias antidepresantas“, – laidos „Viskas bus gerai“ žiūrovėms, norinčioms praskaidrinti nuotaiką, pataria žinoma televizijos laidų vedėja Livija Gradauskienė.

Dviejų vaikų mama prisipažins, kad šeimoje ji visai nevadovauja, o vaikus augina laikydamasi sodininkystės principų: „Išvada, kurią aš padariau – vaikai yra kokie yra. Ką mes galime padaryti – tai netrukdyti ir nesugadinti. Dažnai lyginu vaikus su vazoninėmis gėlėmis. Reikia sudaryti sąlygas, kad jos galėtų klestėti, o ne nuolat reguliuoti. O nuo perlaistymo juk apskritai viskas pūti pradeda“, – šmaikštauja Livija.

Laidos „Viskas bus gerai“ vedėjos juoksis – gali šimtą metų valgyti cepelinus ir niekas tavęs nežinos, tačiau užtenka suvalgyti kelis stiklainius vikšrų ir tampi nepamirštama kaip Livija. „Baisiau „Baimės faktoriuje“ nei vikšrai, buvo šuolis su dviračiu į bedugnę. Mačiau tuos kaskadininkus, kurie mus aprūpindavo apsaugomis, jie dar (ar jau) iš ryto būdavo girti, bet negalėjau sau leisti pasiduoti rusams, nes jie ir taip jau burbėjo, kodėl čia ta „litovka“ laimėjo. Suveikė patriotiški jausmai, kad turiu parodyti rusams, ko vertos lietuvės“, – prisimena žinoma moteris.

Jau rytoj, balandžio 24 dieną, 18.50 val. laidoje „Viskas bus gerai“ – tikras geros nuotaikos, trykštančios energijos ir puikios sveikatos patarimų užtaisas!

Laidos vedėja E.Užaitė kartu su studijos viešnia L.Gradauskiene pasidalins veiksmingų bėgimo treniruočių paslaptimis ir atskleis, kaip pasiruošti pavasario maratonui. R.Mikailionytė kartu su laidos žiūrovėmis mokysis dubens dugno stiprinimo pratimų, kurie ne tik apsaugo moteris nuo įvairių sveikatos sutrikimų, bet ir žadina jų seksualumą. O garsus operos solistas Kostas Smoriginas jaunesnysis atskleis, kokios moterys labiausiai traukia jo žvilgsnį. Pokalbių laidą „Viskas bus gerai“ žiūrėkite šį ketvirtadienį 18.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.