Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

Liveta Kazlauskienė laidoje „Yra kaip yra“: „Priekabiavimas gatvėse žeidžia ir žemina“

2013.10.22 16:11
BTV nuotr. / Liveta Kazlauskienė

Jau šį antradienio vakarą 20.30 val. laidoje „Yra kaip yra“ – karšta diskusija: ar verta tekėti už musulmono? Ar visa tai, ką apie juos žinome – paprasčiausi stereotipai?

Violeta po skyrybų su savo pirmuoju vyru musulmonu negali savo devynerių metukų dukrelės net pamatyti, nes mažoji liko gyventi kartu su tėčiu Jordanijoje. Tačiau tai, nors ir labai sunku patikėti, moters nuo islamo neatgrasė. Šiuo metu Violeta yra ištekėjusi antrąjį kartą... ir vėl už musulmono. „Teki ne už religijos, o už žmogaus“, – BTV laidai „Yra kaip yra“ pasakos Violeta, kuri ir pati yra priėmusi islamo tikėjimą.

Kaip dažnai lietuvės ištekėjusios už musulmonų ir panorusios išsiskirti praranda galimybę matyti savo vaikus? Kodėl jų negali apsaugoti įstatymai?

BTV „Yra kaip yra“ svečiuosis ir gražuolė cirko artistė Monika, kuri prisipažins apie sužadėtuves su marokiečiu. „Šeima reagavo tragiškai“, – A. Stašaitytei-Masalskienei pasakos ji. Merginos mama taip pat sutiko dalyvauti laidoje. Kaip ji taikosi su tuo, kad dukra greitai tekės už kitataučio musulmono?

„Moteris rytiečiai gerbia, tačiau europietės jiems – tik būdas pasilinksminti ir paįvairinti laisvalaikį“, – teigia Liveta Kazlauskienė.

Ji prisipažino, kad jai musulmoniškose šalyse teko susidurti su ne viena labai nemalonia situacija: „Tas verbavimas, tas koketavimas, tas priekabiavimas gatvėse. Visiškai nepaisant mano amžiaus. Tai mane labai žeidė ir žemino“, – pasakojo moteris ir pridūrė, kad nors ir prašė ramybės, vietoj to sulaukė intymaus pasiūlymo iš perpus už atlikėją jaunesnio vyruko.

Kaip į pasiūlymą sureagavo Liveta? Kaip moteris gynėsi nuo įkyrių gerbėjų? Ką apie santuokas su musulmonais mano būrėja Vaiva Budraitytė, dažnai bandanti padėti už islamo išpažįstančių vyrų ištekėjusioms lietuvėms?

BTV „Yra kaip yra“  – antradienio vakarą 20.30 val.