Pirmadienis

2017 Rugsėjo 25

Šiandien per TV

TV Naujienos

Liutauro Salasevičiaus sukneles demonstruos Lietuvos įžymybės

2014.04.30 21:06
Lauryno Slapšio nuotr. / Liutauras Salasevičius

Jau šį ketvirtadienį, gegužės 1 dieną, TV3 žiūrovai išvys specialų mados projektą „Madam pareis vėliau su...“ 17.20 val. eteryje spindės dizainerio Liutauro Salasevičiaus prabangių vakarinių suknelių kolekcijos „Šou“ modeliai ir bus parodytos iki šiol nematytos akimirkos iš renginio užkulisių.

Pirmą kartą L.Salasevičiaus kolekcijos modeliu tapo žinoma verslininkė Inga Stumbrienė. Žinomai moteriai dizaineris pasiuvo išskirtinę suknelę. „Ingos suknelę kūriau, matyt, ilgiausiai iš visų – daugiau nei mėnesį. Pasiuvus ir pasikvietus Ingą pasimatuoti, paaiškėjo, kad reikia suknelę sumažinti, tai ir vėl čiupau adatą... O ką jau kalbėti apie 2 kilogramus baltų karoliukų, kuriuos reikėjo prisiūti prie suknelės“, – pasakoja L.Salasevičius.

Įspūdingas drabužis, kuriuo ant podiumo puikavosi I.Stumbrienė – ne tik daug laiko pareikalavęs, bet ir daugiausia sveriantis šios kolekcijos kūrinys. Atvykusiai paskutinį kartą pasimatuoti suknelės Ingai dizaineris juokavo: „Atsargiai, suknelė tikriausiai sveria daugiau už tave pačią.“

TV3 nuotr./Inga Stumbrienė
TV3 nuotr./Inga Stumbrienė

Ant podiumo pasirodė ir buvusi manekenė, milijonieriaus Antano Guogos sužadėtinė Aistė Šlapokaitė. Ją atpažinti buvo sunku. Vienam vakarui šviesiaplaukę gražuolę L.Salasevičius pavertė fatališka juodaplauke.

Tarp dizainerio mūzų – ir Oksana Zlatkovaitė. Buvusi kriminalinės policijos tyrėja dėl puikios išvaizdos nuolat sulaukia pasiūlymų fotografuotis ar demonstruoti madas. Po kolekcijos pristatymo netilo diskusijos dėl modelių įvaizdžio. Ryškus makiažas, trumpų plaukų  perukai, moteriškumą pabrėžiantys siluetai vienus žavėjo, kitus baugino. Deivido Šembero mylimoji Oksana įsitikinusi – jei sutinki tapti vieno ar kito dizainerio modeliu, turi pamiršti savo įgeidžius.

TV3 nuotr./Aistė Šlapokaitė
TV3 nuotr./Aistė Šlapokaitė

„Visiems sakiau, kad jeigu mes sutinkam kolekciją demonstruoti, tai pamirštam kas esam. Juk modeliai turi kuo geriau atskleisti dizainerio idėją. Įvaizdis, kurį Liutauras sukūrė savo kolekcijos pristatymui, nėra skirtas vaikščioti gatvėmis, tai – vienas iš šou elementų. Juk ne veltui ir pati kolekcija vadinasi „Šou“, – savo nuomonę dėstė O.Zlatkovaitė.

L.Salasevičiaus kolekciją ant podiumo demonstravo ir kitos žinomos damos, papuoštos ne mažiau puošniomis ir šventiškomis suknelėmis. Su suknele-transformeriu pasirodė dainininkė Natalija Bunkė, dainininkė Šorena pristatė ištaigingą, žemę siekiančią baltą suknelę, o įspūdingą smaragdo spalvos suknelę demonstravo aktorė Vaida Būtytė. Šiame šou pasirodė ir „Naujos Pupytės“ grupės narės: Oksana Pikul-Jasaitienė, Vita Pliadytė, Skaistė Steikūnaitė ir Neringa Šiaudikytė.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Liutauro Salasevičiaus kolekcijos pristatymo akimirka
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Liutauro Salasevičiaus kolekcijos pristatymo akimirka

TV3 žiūrovai išvys specialiai kolekcijos pristatymui sukurtas dekoracijas, akrobatinius triukus bei pirotechnikos elementus. Renginiui garso takelį paruošė ir gyvai atliko elektroninės muzikos duetas „Electronic I“. Išskirtinį muzikinį pasirodymą padovanojo ir šių metų Lietuvos atstovė „Eurovizijoje“ Vilija Matačiūnaitė.

Dizaineris visada kiekvieną suknelę kuria rankomis ir išskirtinai tik tam modeliui, kuris demonstruoja apdarą. Įsitikinti suknelių prabanga ir unikalumu TV3 žiūrovai galės jau gegužės 1-ąją 17.20 val. specialiame mados projekte „Madam pareis vėliau su...“

Galeriją žiūrėkite čia