Trečiadienis

2017 Rugpjūčio 23

TV Naujienos

Likus žingsniui iki pergalės iš muzikinio projekto „Romeo ir Džiuljeta“ iškrito Vilija Matačiūnaitė ir Jonas Čepulis

2013.11.18 14:14
TV3 nuotr. / Jonas Čepulis ir Vilija Matačiūnaitė

Gruodžio 10 ir 15 d. didžiausiose Kauno ir Vilniaus arenose įvyksiančioje roko operoje „Romeo ir Džiuljeta“ dainininkai Jonas Čepulis ir Vilija Matačiūnaitė galės dalyvauti tik kaip žiūrovai. Žiūrimiausios televizijos TV3 muzikinio projekto „Romeo ir Džiuljeta“ pusfinalyje itin originaliai pasirodę atlikėjai vis dėlto pritrūko fortūnos ir į finalą nepateko.

„Finalas! Kas dabar bus? Tik dar daugiau darbo. Mes jau viską žinome, ką darysime, pamatysite, ko iš mūsų nesitikėję“, – po audringo pusfinalio užkulisiuose bėrė Ilja Aksionovas ir Silvija Pankūnaitė.

Jų duetas pavergė TV3 žiūrovus jausminga balade iš miuziklo „Jūratė ir Kastytis“ ir išplėšė kelialapį į projekto „Romeo ir Džiuljeta“ finalą. „Šis labai gražus lietuviškas kūrinys sužadino jausmus ne tik mums – salėje mačiau moterų, kurių akyse sublizgo ašaros“, – prisiminė Ilja.

Užtat ašaros taip ir nepasirodė V.Matačiūnaitės akyse. Ji su porininku J.Čepuliu buvo laikomi projekto favoritais, tačiau pusfinalyje pritrūko sėkmės. Po pralaimėjimo Jonas patraukė į užkulisius, o iš jų paslaptingai dingo.

„Nežinau, ką daryti. Jonas labai nusiminė. Nežinau, kas nutiko, kodėl iškritome. Bet svarbiausia, kad Jonas liūdi vienas“, – kiek vėliau pasirodžiusi už uždangos kalbėjo Vilija.

Merginos veide tebešvytėjo kerinti šypsena. Ji „Romeo ir Džiuljetos“ scenoje pasirodys ir kitą šeštadienį, bet jau ne kaip dalyvė, o kaip vedėja. Jos susidomėjimas tuo, kas laimės, taip pat išlieka. „Nuo projekto pradžios turiu favoritus, niekas nepasikeitė“, – sakė Vilija.

V.Matačiūnaitę ir J.Čepulį aplenkę ir į finalą patekę Liepa Mondeikaitė ir Martynas Kavaliauskas džiaugėsi žiūrovų palaikymu.

„Jaučiuosi nerealiai! Ne veltui dirbome, stengėmės. Prieš tokią stiprią porą laimėjus net sunku rinkti žodžius“, – linksmai kalbėjo Liepa.

Abu nykščius į viršų kėlė ir Bjelle. Ji į finalą pateko su savo porininku Tadu Juodsnukiu, kuris šiuo metu yra miuziklo „Pranašas: kartokite „myliu!“ žvaigždė.

Pusfinalyje komisijos nariai ir televizijos žiūrovai turėjo lygias balsavimo teises. Žiūrovai už savo favoritus galėjo balsuoti nuo pat pirmų šou minučių. Žiūrovai buvo itin aktyvūs, o balsavimas – rekordinis.

Ilja ir Silvija iš viso pelnė 20 783 balsus, Liepa ir Martynas – 18 201, Tadas ir Bjelle – 18 091, Vilija ir Jonas – 17 480 balsų. Televizijos žiūrovų balsavimo rezultatai buvo permainingi ir neprognozuojami iki pat paskutinės minutės.

Minimalus skirtumas tik patvirtino, kad visos pusfinalio poros buvo stiprios ir vertos pretenduoti į pagrindinį prizą – Romeo ir Džiuljetos vaidmenis roko operoje, statomoje pagal Kęstučio Antanėlio ir Sigito Gedos „Meilė ir mirtis Veronoje“.

Muzikinio projekto „Romeo ir Džiuljeta“ didysis finalas – jau šį šeštadienį 19.00 val. tiesiogiai per TV3. Transliacija vyks iš sostinės Teatro arenos.