Ketvirtadienis

2017 Rugsėjo 21

TV Naujienos

Koncertu „Švęskime Laisvę!“ Lietuvos žvaigždės ragins nepamiršti meilės ir savo valstybei

2014.02.15 13:42
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Lietuva

Šį šventinį savaitgalį, prasidėjusį romantiška Šv. Valentino diena, LNK eteryje vainikuos meilės Lietuvai koncertas „Švęskime Laisvę!“. Net trijų valandų koncertas su garsiausiomis šalies žvaigždėmis ir mylimiausiomis dainomis apie Laisvę ir Lietuvą bus transliuojamas nuo 19.00 val. tiesiogiai iš Kauno Nepriklausomybės aikštės Mykolo Žilinsko dailės galerijos prieigų. Jį patikėta vesti LNK žvaigždžių trijulei – Pauliui Skučui, Ugnei Skonsmanaitei ir Rolandui Vilkončiui.

„Vasario 16-ąją švęskime tai, ką turime brangiausio – mūsų pačių ir mūsų šalies laisvę. Prisiminkime ir pagerbkime tuos, kurie tą neįkainuojamą dovaną padovanojo.“ – ragina LNK laidos „Valanda su Rūta“ vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.

„Aš myliu Lietuvą. Čia mano šeima, čia mano namai, čia aš noriu kurti ateitį. Gyvename laisvoje šalyje ir šiandien esame stiprūs palaikyti tuos, kurie dar tik kovoja už savo laisvę,“ – kolegei antrina LNK žinių vedėja Lina Kairytė.

„Aš lietuvė, todėl vasario 16-ąją švęsiu iš širdies. Prisijunk ir tu: iškelkime trispalves, puoškimės jos spalvomis, švęskime laisvę!“ – kviečia žurnalistė ir LNK laidos „Nuo Iki“  vedėja Giedrė Talmantienė.

Violeta Urmanavičiūtė-Urmana, Juozas Statkevičius, Marius Ivaškevičius, Algimantas Čekuolis, Robertas Javtokas, Saulius Štombergas ir kitos garsiausios šalies asmenybės Lietuvai skirs nuoširdžiausius sveikinimus, koncerte – ir laisvės idėjos bei Europos Parlamento indėlis puoselėjant jas – jau dešimt metų Lietuva yra Europos Sąjungos narė, o Rūta Ščiogolevaitė, Merūnas Vitulskis, Giedrė Kilčiauskienė, Sasha Song, Monika Linkytė, Paulius Bagdanavičius, Gabrielius Vagelis, Milita Daikerytė, grupės „Pikaso“, „Žalvarinis“, „Kitava“, latvių rokenrolo grupė „Keksi“, Kauno chorai „Cantante Domino“, „Te Deum“ ir Vytauto Didžiojo universiteto mišrusis choras, orkestras, keliasdešimt šokėjų – dovanos gražiausias dainas ir pasirodymus šalies žmonėms.

Vasario 16-ąjai dedikuotame koncerte „Švęskime Laisvę!“ iš ciklo „Europa – tai jėga“ bus gausu netikėtų duetų, spalvingų ir nuotaikingų pasirodymų, vienas jų – Katažina Nemycko, Evelina Sašenko, Karina Krysko-Skambinė, projekto „Lietuvos balsas“ finalistė Dagna šventiniame ir legendinės Lietuvos grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara drauge atliks tris dainas, kurias dainuoja visa Lietuva: „Tu palauk, sustok“, „Laukų gėle“ ir „Margarita“. Šiam šventiniam pasirodymui atlikėjus puoš dizaineris Robertas Kalinkinas.

LNK televizija, drauge su šventinio vasario 16-osios koncerto kūrėjais, ragina lietuvius šią dieną iškelti trispalves Lietuvoje, Europos Sąjungoje, visame pasaulyje, puoštis vėliavos spalvomis, sukviesti šią dieną visą šeimą, artimuosius prie bendro šventinio stalo. Kauniečiai ir Kauno miesto svečiai labai laukiami Nepriklausomybės aišktėje. Šventinis koncertas „Švęskime Laisvę!“ iš ciklo „Europa – tai jėga“ iš dalies finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis.

 

Žymės: