Ketvirtadienis

2017 Rugsėjo 21

Šiandien per TV

TV Naujienos

Lietuviški televizijos kanalai Šv. Valentino dieną siūlo švęsti kartu

2014.02.14 09:55
Filmo plakato fragmentas / Filmas „Valentino diena“

Kiekvienai įsimylėjėlių porai ypatingą dieną, televizijos kanalai pasiruošė laidyti nuotolines strėles, siekdami, kad ir šią jausmingą dieną, žiūrovai nepamirštų, nors dalį dėmesio skirti televizijos paruoštai programai. Rinktis bus tikrai iš ko, meilės dieną kartu švęsti siūlantys Lietuvos televizijos kanalai yra paruošę ir romantiškų filmų, ir širdį virpinančios muzikos, ir netgi nesuvaidintos, tikros meilės prisipažinimų.

Netradiciškai, atsigręžiant į tikrąsias vertybes, minint meilę ir šeimą, Šv. Valentino dieną siūlo švęsti „LRT Kultūros“ kanalas, transliuosiantis jau septintą kartą Kauno arkivyskupijos organizuojamą renginį „Šv. Valentino diena kitaip“. Renginyje dalyvaus: Kauno šokio teatras „Aura“, Monika Linkytė , Sasha Song, vyrų vokalinė grupė „Quorum", diksilendas „Sweetband“, Ronan Johnston (Airija). Žinomi žmonės dalysis mintimis ir pasakos apie šeimą. Rengio pradžia 19.00 val., o antroji dalis 20.30 val.

Grupės archyvo nuotr./Vokalinė grupė „Quorum“
Grupės archyvo nuotr./Vokalinė grupė „Quorum“

TV3 žiūrovų 18.10 val. lauks staigmena – projekto „Didžiosios piršlybos“ premjera. Bene jautrausią įvykį bandysinčios įamžinti televizijos kameros sukels įtampą ne tik lemtingojo „taip“ laukiantiems jaunuoliams, tačiau ir televizijos žiūrovams. 19.30 val. animacinių filmų mėgėjus prie ekrano kvies nuostabi 1955 metais sukurta W.Disney animacinė meilės istorija „Dama ir valkata“ (angl. Lady and the Tramp), atskleisianti, jog meilė suartina širdis nepaisydama socialinės priklausomybės, nepaisydama to, ar tu žmogus, ar gyvūnas. Filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ kūrėjai parodys net 4 skirtingas meilės istorijas ir visos jos sutilps į vieną lietuvišką komediją – „Valentinas vienas“ (21.05 val.). Išvysite garsiausius šalies aktorius: šviesaus atminimo Vytautą Šapranauską, Mantą Jankavičių, Leonardą Pobedonoscevą, Giedrių Savicką, Gabiją Ryškuvienę bei kt.

Pasiruošimas laidos „Didžiosios piršlybos“ premjerai
Pasiruošimas laidos „Didžiosios piršlybos“ premjerai

21.00 val. LNK televizijos kanalas  siūlys išskirtinį ir vienintelį tarptautines operos sales užkariavusio Merūno Vitulskio solinį koncertą. Širdį pakerėsiantys duetai su Rosita Čivilyte, „Lietuvos balso“ atradimu Dagna ir jaunąja kylančia žvaigžde Gabrieliu Vageliu – tai Merūno dovana visiems mylintiems tikrą balsą, tikrus jausmus. Vėliau žiūrovų lauks net penkios jaudinančios istorijos, kuriose žmonių likimai persipins laukiant tos vienintelės dienos, kai visų mintys sukasi apie meilę. Humoro jausmo nestokojanti romantinė komedija „Valentino diena" (22.45 val.) sužavės subtiliu humoro jausmu. „Jei kada sutiksi merginą, kuri tau per gera – vesk ją“, – tai tik viena iš daugelio filmo auksinių frazių.

LNK nuotr./Merūnas Vitulskis
LNK nuotr./Merūnas Vitulskis

Žavioji muzikinio projekto „ŠarkA“ narė Ieva Stasiulevičiūtė šiemet tapusi smagaus ir valentiniško „Lietuvos ryto" televizijos kanalo žaidimo „Aš tave myliu“ vedėja, Meilės dieną, 22.25 val., ves šios laidos finalą. Jausmingiausių dalyvių lauks prizai – 3500 litų vertės čekis prabangiai miegamojo lovai ir 1000 litų vertės čekis juvelyriniams dirbiniams. Kurias laidos poras lydės sėkmė, pamatysite, tik pažiūrėję žaidimą.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Ieva Stasiulevičiūtė
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Ieva Stasiulevičiūtė

TV1 televizijos kanalas 22.50 val. žiūrovus bandys sujaudinti melodrama „Gabalėlis dangaus“ (angl. A Little Bit of Heaven). Tai istorija apie merginą, kuri sužino, kad serga vežiu ir įsimyli savo gydytoją. Mergina netiki meilę, tačiau viskas pasikeičia, kai ji sutinka žavų gydytoją. Nors Marley (akt. Kate Hudson) diagnozuojamas vėžys, ji nepalūžta ir džiaugiasi paskutinėmis savo dienomis su artimais žmonėmis.

 

Žymės: