Sekmadienis

2017 Birželio 25

TV Naujienos

„Lietuvos ryto“ televizijos žinių nauja vedėja – Guoda Pečiulytė

2014.01.10 14:32
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Guoda Pečiulytė

Gruodžio pabaigoje, prieš pat gražiausias žiemos šventes, į Vilnių iš Briuselio grįžusi žurnalistė Guoda Pečiulytė jau žinojo, kad šįsyk sostinė – ilgalaikė stotelė. Namuose dar daug neišpakuotų daiktų, stalčiuje – skrydžio į Belgiją bilietas, tiesa, į abi puses, mintyse – naujos viršukalnės. Sausio 20-ąją G.Pečiulytė pirmą kartą stos prie „Lietuvos ryto“ televizijos žinių vedėjo stalo.

Pusę metų Europos Parlamento Informacijos skyriuje Strasbūre stažuotę atlikusi žurnalistė Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai metu tapo „Lietuvos ryto“ korespondente Briuselyje. Naujienas iš Europos politinio lopšio ji ne kartąnpranešė ir „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovams. Parodžiusi profesionalumą ir išradingumą, iš televizijos Žinių tarnybos vadovo Edgaro Kiškio ji sulaukė kvietimo darbą tęsti tiesioginiame eteryje Lietuvoje.

„Guoda nuoširdi, paprasta, visuomet šypsosi ir yra su geros nuotaikos doze. Tačiau kartu ji gali būti ir rimta. Guoda tokia, kokios reikia „Lietuvos ryto“ televizijos žinių žiūrovams, – aiškina E.Kiškis ir pabrėžia, kad bandymai, kaip ir tikėtasi, vyko puikiai, todėl laidų vedėjos profesionalumu abejoti neverta. – Dirbdama Briuselyje, Guoda nuolat palaikė ryšį su Žinių tarnybos komanda, tad kolegoms ji puikiai pažįstama.“

Pati Guoda apie bandymus vesti žinias atsiliepia atsargiai: „Pavyko neblogai. Matau klaidas, bet tam ir yra bandymai, kad jas taisyčiau. O rengti reportažus iš Briuselio man labai patiko. Reportažų, turbūt kaip ir filmų, kūrimas turi daug magijos.“

G.Pečiulytė televizijos žinias skaitys darbo dienomis ir savaitgaliais. Jos debiutas tiesioginiame „Lietuvos ryto“ televizijos žinių eteryje – sausio 20 dieną, pirmadienį, 16.00 val. Tarnybos vadovas neatmeta galimybės, kad televizijos žiūrovai Guodą išvys ir kitose laidose.