Sekmadienis

2017 Spalio 22

TV Naujienos

„Lietuvos garbė 2014“ iškilmėse – primadona Nomeda Kazlaus, muzikos garsenybių duetai ir Donato Katkaus orkestras

2014.03.07 14:18
TV3 nuotr. / „Lietuvos garbė 2014“ vedėjai

Jau antradienį, kovo 11-ąją, Nepriklausomybės dieną, iškilminga projekto „Lietuvos garbė 2014“ transliacija kaip ir kasmet sutrauks verslo ir visuomenės atstovus, politikus, nusipelniusius šaliai asmenis, kad tie žmonės, kurie savo kilniais ir tyliais darbais, didvyriškais poelgiais, drąsa ir begaliniu pasiaukojimu keičia mūsų gyvenimus ir net pasaulį, būtų pagerbti jau devintąjį kartą.

19.00 val. tiesioginiame TV3 eteryje, kaip ir kasmet skambės Lietuvos himnas. Organizatoriai kol kas neatskleidžia, kas jį atliks, bet žada, kad žiūrovų laukia siurprizas.

„Lietuvos garbės“ ceremonijoje sužibės visas muzikos scenos žvaigždynas: žiūrovus ne tik savo dirigavimu linksmins maestro Donatas Katkus ir jo vadovaujamas orkestras, scenoje pasirodys operos primadona Nomeda Kazlaus, Virgilijus Noreika, ceremonija susivienys net trimis kalbomis uždainuosiančius atlikėjus.

„Lietuvos garbės“ žiūrovams savo muzikinius pasirodymus dovanos specialiai ceremonijai susibūrusios į trio Liepa Mondeikaitė, Mia ir Renata Norvilė. Pastaroji uždainuos ir duetu su Aiste Pilvelyte. Apdovanojimų scenoje specialų kūrinį atliks „X Faktoriaus“ finalininkė Anžela Adamovič ir laimėtojas Žygimantas Gečas, stebins „Chorų karuose“ suburtas Policijos choras, o jo pasirodymą vainikuos Evelinos Sašenko ir Jeronimo Miliaus balsai.

Organizatoriai intriguoja: visi muzikiniai pasirodymai rengiami tik šiam projektui, todėl žiūrovai išvys tai, ko dar nebuvo matę. Vienas tokių – dainininko, projekto „Šuolis“ dalyvio Deivio Norvilo kūrinys, atliekamas drauge su Česlovu Gabaliu. Pasirodymo metu žinomi vyrai dainuos iš labai aukštai. Kitas netikėtas vyriškas duetas – Donatas Montvydas ir Kastytis Kerbedis.

Šių metų „Lietuvos garbė 2014“ ceremonijos vedėjai bus trys – Audrė Kudabienė, Rokas Petkevičius ir Marijus Mikutavičius. Per visus projekto gyvavimo metus iškilminguose apdovanojimuose „Lietuvos garbė“ už kilnius darbus jau pagerbta 80 žmonių iš Lietuvos ir pasaulio.