Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

„Lietuva tiesiogiai“ vedėja Daiva Žeimytė savaitgalį praleido Maidane

2014.03.24 17:02
Renginio organizatorių nuotr. / Daiva Žeimytė

Laidos „Lietuva tiesiogiai“ vedėja, žurnalistė Daiva Žeimytė šį savaitgalį praleido neįprastai. Kartu su laidos kūrybine komanda ji nuo penktadienio iki sekmadienio dirbo Kijevo centre – jau šiandien 17.20 val. „Lietuva tiesiogiai“ žiūrovai turės galimybę savo akimis išvysti karščiausius reportažus tiesiai iš Maidano.

„Mano tikslas Maidane buvo visai Lietuvai parodyti, kuo daugiau tikrų ir nesuvaidintų paprastų žmonių emocijų“, – pasakos D.Žeimytė.

Pasak „Lietuva tiesiogiai“ vedėjos, Maidane niekas nesibaigė – nemažiau nei tūkstantis žmonių vis dar ten gyvena, miega, valgo ir yra pasiruošę bet kada kilti į kovą, jei to prireiktų.

Žiūrovai šią savaitę „Lietuva tiesiogiai“ laidose galės pamatyti Maidane gyvenančių žmonių kasdienybę ir išgirsti jų nuomonę apie tai, kas iš tiesų vyksta šalyje. Kameros užfiksavo viską – nuo to, kur nakvoja ir prausiasi, iki to – ką valgo žmonės Maidane gyvenantys jau daugiau nei 4 mėnesius.  

„Man Maidanas paliko didžiulį įspūdį – žmonės ten vis dar gyvena revoliucijos dvasia. Sunku žodžiais apsakyti, tai ką ten pamačiau. Ore tvyro dūmų kvapas, žmonės verda košę, o aplinkui vaikšto uniformuoti vyrai ir ginkluoti kazokai – tai tarsi karo lauko stovykla vidury Kijevo centro“,  – apie tai, ką žiūrovai galės pamatyti specialiose „Lietuva tiesiogiai“ laidose, pasakos D.Žeimytė.

Šį vakarą žiūrovų laukia pirmoji specialių laidų ciklo iš Maidano dalis, kurioje – interviu su Ukrainos gynybos ministru Ihoriu Teniuchu ir vienu iš kazokų lyderių, kazokų atamano dešiniąja ranka Nikolajumi Bonderiu. Rytoj, kovo 25 dieną – išskirtiniai interviu su Maidano aktyvistais, apie  ruošiamą Linčo teismą Viktorui Janukovyčiui, savigynos būrių formavimą ir pasiruošimą karui bei interviu su Ukrainos Lietuvos bendruomenės pirmininke Dalia Makarova. O trečiadienį laidos žiūrovų laukia specialus pokalbis iš Maidano su Lietuvos ambasadoriumi Ukrainoje Petru Vaitiekūnu. Ar tiesa, kad Krymo miestuose dingsta vis daugiau žmonių?   

Specialių laidų ciklas iš Maidano – šią savaitę laidoje „Lietuva tiesiogiai“ 17.20 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.