Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

„Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa“: žurnalisto Vido Mačiulio teisybės paieškos ir paslaptinga nėščiosios mirtis

2014.05.08 12:16
TV3 nuotr. / Vidas Mačiulis

Daugiau nei prieš metus, Šv. Velykų rytą, legendinį žurnalistą, laidos „Krepšinio pasaulyje“ vedėją, Lietuvos žurnalistų sąjungos Kauno skyriaus pirmininką Vidą Mačiulį sukrėtė žinia: Kauno žurnalistų namai – suniokoti, žala – 15 000 litų. „Negaliu apsakyti širdies skausmo, nelinkėčiau niekam to patirti“, – neslėpdamas susijaudinimo TV3 laidos „Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa“ žiūrovams jau šį ketvirtadienį 20.00 val. prisipažins V.Mačiulis.

Žinomas vyras nesupranta, kas ir kodėl taip pasielgė. „Juk įvykio vietoje buvo likę pirštų atspaudų ir kraujo dėmių. Iš pradžių policija surado, kas tai padarė. Vėliau pranešė, kad įtariamieji nekalti. Tai kas tuomet įvykdė šį nusikaltimą?“ – klaus žurnalistas.

Ieškodamas tiesos V.Mačiulis kreipėsi į TV3 laidos „Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa“ aiškiaregę Gerdą Red. Atskubėjusi į Kauną bioenergetikė savo vizijomis žurnalistą šokiravo. „Ieškokite moters“, – kelis kartus ištarė aiškiaregė. V.Mačiulis dar ilgai negalėjo patikėti tuo, ką išgirdo.

Nevykęs apiplėšimas, kerštas, o gal bandymas susidoroti? Kas iš tiesų išdaužė kompiuterius, išmėtė ir sutrypė dokumentus, sunaikino legendinės laidos įrašus ir pavogė šakotį? Atsakymus į šiuos klausimus žiūrovai sužinos jau šį ketvirtadienį laidoje „Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa“ 20.00 val. per TV3.  

TV3 nuotr./Sigitas Povilaitis su mirusios moters tėvais
TV3 nuotr./Sigitas Povilaitis su mirusios moters tėvais

Kita tema: tai turėjo būti vienas svarbiausių įvykių Rūtos Titienės gyvenime. 23-ejų moteris labai laukė dienos, kai jos pirmagimė išvys šį pasaulį – ruošėsi, pirko drabužėlius ir žaislus. Net vardą buvo išrinkusi – Dilana. Deja, naujagimei nebuvo lemta išvysti mamos. 2006 metų rugsėjo 28 dieną, likus vos kelioms dienoms iki gimdymo, moteris buvo rasta negyva savo vonios kambaryje.

„Matau mirties angelą“, – vos išvydusi jaunos moters nuotrauką prisipažino ekstrasensė iš Zarasų Oksana Sinkevičienė. Ji ir bioenergetikas Sigitas Povilaitis atsiliepė į žuvusios merginos tėvų pagalbos prašymą. Jie netiki savižudybės versija ir neįtaria, kas nužudė jų gražuolę dukrą. Žuvusiosios motina Elena Čižienė kartu su vyru Vytu iki šiol varsto teismų duris. Jie siekia, kad nuo dukters būtų nuplautas savižudės vardas.

Kaip devintą mėnesį besilaukianti jauna moteris atsidūrė mirties gniaužtuose? Kodėl jos sutuoktinis laidotuvių dieną prie tvoros gėrė alų? Kodėl miestelyje netilo kalbos apie moters vyro nelegalią veiklą? Kokį vaidmenį šioje tragedijoje atliko moters anyta?

TV3 nuotr./Oksana Sinkevičienė
TV3 nuotr./Oksana Sinkevičienė

„Ji tikrai mylėjo gyvenimą, tikrai laukė vaiko. Netikiu, kad norėjo mirti, net jei ne viskas klojosi gerai“, – ketvirtadienį, 20.00 val., TV3 laidos „Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa“ pasakos Rūtos tėtis V.Čižius.

Paslaptingą bylą TV3 laidoje „Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa“ ketvirtadienį 20.00 val. atvers detektyvas Robertas Kliučinskas bei ekstrasensai Oksana Sinkevičienė ir Sigitas Povilaitis.