Pirmadienis

2017 Birželio 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Legendinis šefas Robertas Ščesnavičius atskleis unikalaus padažo receptą

2014.01.17 14:39
BTV nuotr. / Robertas Ščesnavičius

Jau šį šeštadienio rytą 10.00 val. per BTV, laidoje „Šefas rekomenduoja”, garsusis virtuvės meistras Robertas klaus ar dažnai savo patiekalų gamyboje naudojate netradicinius ingredientus? Jis rekomenduoja išdrįsti į pirkinių krepšį įsimesti kokoso pieno pakuotę. Šis produktas, plačiai naudojamas Pietryčių Azijos virtuvėje, yra nepakeičiamas pagardas troškiniams, padažams ar net sriuboms.

Šeštadienio rytą BTV žiūrovai išvys kaip garsus šefas gamina „Satay” padažą su žemės riešutų sviestu ir kokoso pienu, kuriuo pagardins kiaulienos išpjovą. Robertas Ščesnavičius įsitikinęs, padažas, kurio šaknys slypi tajų virtuvėje, yra universalus ir juo galima stebinti svečius prie daugelio tradicinių kepsnių. Tačiau kokoso pieno žymus šefas nepataria naudoti kasdien, nors jame gausu lengvai virškinamų riebalų, mažai cholesterolio, – tai išskirtinai kaloringas gėrimas – vienoje jo stiklinėje yra 467 kcal!

Kokius netradicinius ingredientus pataria naudoti Robertas? Koks jo mėgstamiausias patiekalas su kokoso pienu? Ir ko dar trūksta kiekvieno lietuvio virtuvėje?

BTV „Šefas rekomenduoja“ – jau šį šeštadienį  10.00 val. per BTV!

 

Žymės: