Sekmadienis

2017 Spalio 22

TV Naujienos

Laura Imbrasienė pasidalijo savo pirmagimės nuotrauka

2014.01.03 14:29
LNK nuotr. / Laura Imbrasienė su dukryte

„Baimės mane kamavo nuo pat pradžios. Nuo pirmos akimirkos žinojau, kad laukiuos ir skaičiavau kiekvieną savaitę. Bijojau, kad kažkas gali atsitikti, vis netikėjau, kad mano laimė šalia, kad tas vaikiukas jau pasiekiamas ranka... Tai buvo visai kita patirtis nei su sūnumi“, – atviravo gruodžio mėnesio pradžioje dukters susilaukusi LNK laidos „Padėkime augti“ vedėja Laura Imbrasienė.

Apie visus naujosios mamytės išgyvenimus, nerimą, baimes, patirtį  ir įspūdžius iš susitikimo su dukrele žiūrovai galės išvysti jau šį šeštadienį 9.30 val. pirmoje 2014 metų „Padėkime augti“ laidoje. O kol žiūrovai laukia pirmosios po gimdymo Lauros laidos, ji pati dalijasi naujagimės Saulės Sofijos nuotrauka.

Pasak Lauros, viskas praėjo sklandžiai, nors gimdymo dieną sunkiai sekėsi nusiramint ir patikėt, kad viskas bus gerai.

„Dar  ir dabar vakarais, kai pasiguldau mergytę šalia savęs, negaliu užmerkti akių, negaliu patikėt, kad tai įvyko, kad šis mažas stebuklas jau mūsų namuose“, – prieš Naujuosius spaudoje prisipažino Laura.

Taip pat šio šeštadienio laidoje „Padėkime augti“ bus kalbama ir skaudžia skyrybų tema. Laidos kūrėjai klaus specialistų, kaip šis procesas veikia visus jo dalyvius ir ypač vaikus, ką galime padaryti dėl savo mažųjų, jei darna šeimoje neįmanoma, kaip šį laikotarpį padėti išgyventi kuo lengviau? Naujų metų laidoje bus nagrinėjama ir visada tėvams aktuali paauglystės problemų tema.