Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Laidoje „Yra kaip yra“ pokalbis apie darbdavių apgavystes

2014.02.19 16:07
BTV nuotr. / Artūras Orlauskas

Šį trečiadienio vakarą 20.30 val. BTV laidos „Yra kaip yra“ metu bus diskutuojama apie apgavystes darbe. Kokių išmonių sugalvoja darbdaviai, kad išsisuktų nuo algos mokėjimo?

BTV laidos „Yra kaip yra“ metu aktorius Ramūnas Šimukauskas papasakos, kodėl neverta pasikliauti žodiniais susitarimais. Laidos ekspertai patars, kaip reikia elgtis panašioje situacijoje, kokioje atsidūrė Donatas.  

Bene garsiausias Lietuvos humoristas Artūras Orlauskas papasakos, kaip liko apgautas Londone, kai linksmino ten gyvenančius mūsų šalies tautiečius. „Avansą sumokėjo, o didžiąją dalį pinigų pasakė, kad sumokės rytoj. Tas „rytoj“ tęsiasi nuo 2013 metų kovo“, – pasidalins savo patirtimi šalyje gerai žinomas pramogų pasaulio atstovas. „Kiek žinau ta moteris, su kuria tarėmės dėl koncerto kažkur prapuolė“, – teigė Artūras Orlauskas.

Kokių priemonių ėmėsi komikas? Kodėl jis pataria turėti už viską atsakingą vadybininką?
BTV laidoje „Yra kaip yra“ taip pat lankysis žmonės, netekę darbo dėl absurdiškiausių kuriozų. O darbo inspektorė – teisininkė Irina Janukevičienė papasakos, kaip elgtis, kai darbdavys išsisukinėja nuo algos mokėjimo. Moteriai pritars ir antstolė Sonata Vaicekauskienė, kuri nuoširdžiai prasitars: „Niekam nelinkiu turėti reikalų su antstoliais, bet mes gyvename teisinėje valstybėje, kuri suteikia galimybę atgauti savo skolas legaliu būdu.“

Iškart pinigų nesumokėjęs darbdavys dažniausiai pinigų nebegrąžina. Tad kaip atgauti sau priklausančius pinigus? Visa tiesa apie skolas jau šį trečiadienio vakarą 20.30 val. per BTV.