Sekmadienis

2017 Birželio 25

TV Naujienos

Laidoje „Yra kaip yra“ diskusija apie Ukrainos ir Lietuvos ateitį

2014.03.19 13:24
BTV nuotr. / Milda Bartašiūnaitė laidoje „Yra kaip yra“

BTV televizijos laidos „Yra kaip yra“ diskusijoje šį trečiadienio vakarą apie Ukrainos ir Lietuvos ateitį bei saugumą dalyvavo dvi garsios ukrainietės, baleto šokėjos Daria Olefirenko ir Kateryna Kistol. Abi jaunos merginos šiuo metu gyvena Vilniuje, dirba Nacionaliniame operos ir baleto teatre. Merginos į Lietuvą atvyko prieš pusmetį ir neįsivaizduoja savo gyvenimo Ukrainoje.

Pasak jų, šalį valdžiusiems oligarchams rūpėjo tik jų asmeninis gerbūvis, o dauguma ukrainiečių gyvena žemiau skurdo ribos. Vidutinis atlyginimas, kurį gauna jaunas žmogus Ukrainoje siekia vos 250 eurų.

Ukrainietės balerinos nerimauja dėl savo artimųjų, likusių Ukrainoje, gyvybių. Kariniai neramumai jau prasidėjo. Kas laukia Kryme ir Ukrainoje gyvenančių žmonių? Kodėl Rusija suinteresuota Baltijos šalimis, o ypač Lietuva? Laidos ekspertai teigia, kad propagandinis karas mūsų šalyje jau tęsiasi ištisus mėnesius. Rusijos informaciniai kanalai pateikia daugybę melagysčių, kuriomis patiki vis daugiau lietuvių. O būrėja ir astrologė Vaiva Budraitytė teigia, kad didžiausi neramumai įvyks labai greitai.

Kodėl laidos „Yra kaip yra“ dalyvė, visuomenės aktyvistė Milda Bartašiūnaitė su savo bendraminčiais filmavimo metu pabėgo iš studijos? Ar lietuviai gali gyventi ramiai? Kaip Ukrainoje bei Kryme kylančios karinės grėsmės palies Lietuvą? Apie tai – šį trečiadienio vakarą BTV laidoje „Yra kaip yra“ 20.30 val.