Pirmadienis

2017 Birželio 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Laidoje „Viskas bus gerai“ svečiuosis seksologas Viktoras Šapurovas

2014.05.06 18:15
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Viktoras Šapurovas

„Pamenu klientę, kuri atėjusi pareiškė, kad per du metus pasimylėjo su 180 vyrų. Ji ieškojo savo orgazmo. Gamtos nėra duota moteriai pajausti orgazmą, todėl vyrui tenka įdėti nemažai pastangų, kad moteris pajustų malonumą. Be to, moteris fiziologiškai nenori mylėtis vien pamačiusi gražų vyrą. Iš pradžių ji turi pajausti jam simpatiją, o dar geriau jausmą“, – atskleidžia žinomas seksologas Viktoras Šapurovas. Seksologo pamokos moterims – šiandien 18.50 val. laidoje „Viskas bus gerai“ ir tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.

„Moters kūno grožis yra visuotinė vertybė. Joms lyg ir leidžiama jį demonstruoti ir niekas jų nekaltina psichiniais sutrikimais, tačiau jei taip ima elgtis vyras – jis bus išvadintas ekshibicionistu“, – tikina psichoterapeutas V.Šapurovas.
 
Laidos svečias atskleidė, kiek reikia meilės aktų tam, kad pora atrastų savo malonumo modelį ir net pasidalino patarimais, kaip sužadinti moterų seksualumą. Kodėl skyrybų metu kai kurios moterys pasidaro seksualesnės? Kaip apsisaugoti nuo vasaros romanų ir kodėl apskritai reikia nuo jų saugotis? Laidos „Viskas bus gerai“ žiūrovai išvys išsamiausią ir atviriausią pokalbį apie seksą su seksologu V.Šapurovu.

Taip pat laidoje – Editos Užaitės pažintis su mediku Andrejumi Ponomarenko iš Krasnodaro, kuris vienu prisilietimu privertė ją rėkti iš skausmo ir išaiškino, kodėl tokiu metu daugelį kamuoja galvos skausmai. Neurologas papasakos, kodėl ir kaip susiformuoja tokie įkyrūs ir gydymui nepasiduodantys susirgimai kaip migrena ar stuburo išvaržos. Pavasariška „Viskas bus gerai“ laida – jau šį vakarą 18.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.