Pirmadienis

2017 Rugsėjo 25

Šiandien per TV

TV Naujienos

Laidoje „Viskas bus gerai“ svečiuosis Laima Tamulytė

2014.04.22 16:39
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Laima Tamulytė

„Noriu būti pardavėja! Vieno renginio metu man teko pavaduoti buitinės technikos pardavėjus ir ką jūs galvojate – per dieną pardaviau prekių už 30 tūkstančių litų!“, – prisipažįsta žinoma dainininkė, humoristė ir renginių vedėja Laima Tamulytė, geriau žinoma kaip Mama Rock'N'Roll. „Viskas bus gerai“ su Laima Tamulyte – jau šį vakarą 18.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

„Vaikystėje lankiau chorą, rutulį stūmiau, granatą mėčiau ir turguj stovėjau – pardavinėjau daržoves. Už tuos pinigus skubėdavau nusipirkti šuniuką. Man, aišku, jo neleisdavo pasilikti, tad tą pačią dieną aš tą šuniuką dar spėdavau ir parduoti. Pamačiau, kad tas perpardavinėjimas visai pelningas“, – tikina žinoma šalies moteris.   

Trijų mergaičių šeimoje augusi L.Tamulytė rėžia tiesiai šviesiai – „buvau mažiausia ir seserys mane vis bandė nužudyti – leido į prūdą, kišo po traukiniu. Labiausiai bijodavau, kai jos sakydavo: „Einam į viršų. Jei neisi, paskui gailėsiesi“. Eidavau, nes bijodavau gailėtis, o nuėjusi, vis tiek gailėdavausi“, – šypsosi L.Tamulytė.

Ne vienas vestuves, krikštynas ir gimtadienius vedusi Laima atskleidė, koks lietuvių regionas moka švęsti linksmiausiai: „Labiausiai įsiminė vestuvės, kai po pirmos frazės buvau pasiųsta ant trijų raidžių“.

Kaip L.Tamulytei sekasi kovoti su antsvoriu? Ir kodėl jos vyrui teko keturias valandas praleisti vaikiškoje pripučiamoje valtyje? Taip pat laidoje – šventinio kalakuto receptas ir Renatos Mikailionytės patarimai, kaip pavasarį sodinti ir pasirūpinti rožėmis. „Viskas bus gerai“ – šiandien 18.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.