Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Laidoje „Viskas bus gerai“ Gytis Ivanauskas prabilo apie pažintį su Edita Užaite

2014.01.07 17:25
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Gytis Ivanauskas laidoje „Viskas bus gerai“

Šiandien, antradienį 18.30 val., įdomių pašnekesių ir naudingų patarimų laidoje „Viskas bus gerai“ „Lietuvos ryto“ televizijos eteryje svečiuosis aktorius, choreografas, režisierius, savo vardo teatro įkūrėjas Gytis Ivanauskas. Laidoje šokėjas netikėtai prabils apie prieš penkiolika metų tarp jo ir vienos laidos vedėjų aktorės Editos Užaitės užsimezgusią pažintį.

Avantiūristu save vadinantis G.Ivanauskas į laidą atskubėjo po audringo vakarėlio. Tiesa, jame ne šiaip linksminosi, o išbandė dar vieną naują vaidmenį – stojo prie diskžokėjaus pulto. Susirinkusi publika viename sostinės klube nesiskirstė kone iki paryčių.

Tiesa, tęsdamas pokalbį apie darbus „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Viskas bus gerai“ G Ivanauskas prabils apie tai, kad pernai visuomenei pristatytas mono spektaklis „Apie prabangą ir bejėgiškumą“ tapo itin atviru ir nuogu aktoriaus vaidmeniu scenoje.

„Tikiu lemtimi, kad mūsų gyvenimai užrašyti ir užprogramuoti. Tikiu, kad jį galima koreguoti, tačiau kardinaliai pakeisti – neįmanoma, – laidoje kalbės Lietuvoje puikiai žinomas aktorius. – Dar galvoju, kad esu tikras laimės kūdikis. Dažnai tą pastebi ir aplinkiniai.“

Ar jautrios sielos menininkui artima tuštuma? „Gerai, kad man teko laimė nevaidinti bloguose spektakliuose, tačiau po gerų pasirodymų aš visada jaučiu tuštumą. Nepaisant to, ar tai būtų premjera, ar spektaklis, kurio šiandien jau nebėra repertuaruose“, – pasakos G.Ivanauskas. Jis tikina nesuprantąs aktorių, kurie į sceną eina kaip į darbą: „Į sceną aš einu... gyventi.“

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Kadras iš laidos „Viskas bus gerai“
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Kadras iš laidos „Viskas bus gerai“

Gyčio Ivanausko teatro įkūrėjas ir režisierius „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Viskas bus gerai“ netikėtai prabils apie prieš penkiolika metų užsimezgusią draugystę su viena laidos vedėjų aktore E.Užaite.

„Tai įvyko labai seniai, mes buvome jauni. Edita tuomet dar svajojo būti drabužių dizainerė, o viename mados pristatyme aš jai talkinau kaip modelis. Prieš penkiolika metų vykusiame renginyje podiumu žengiau papuoštas „Editos menais“. Prie kojos ji man pririšo taburetę, – juoko laidoje nesuvaldys „Auksinio scenos kryžiaus“ laimėtojas. – Maža to, laiko prieš pasirodymą jau nebuvo likę, bet Edita dar įsigudrino mane nugrimuoti. Ar žinote, kaip jaučiausi, kai ant galvos man po to buvo uždėtas maišas, nes tokia buvo jos sugalvota kompozicija?“

Kaip aktorių santykiai klostėti po jų pažinties? Už ką G.Ivanauskas dėkingas savo tėvams? Ir kokie jo kūrybos planai 2014-iesiems? Atsakymai iš pačio choreografo lūpų jau šiandien, antradienį, 18.30 val., „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Viskas bus gerai“.