Penktadienis

2017 Spalio 20

TV Naujienos

Laidoje „Viskas bus gerai“ bus atskleistos šokiruojančios detalės apie moteriškos kosmetikos sudėtį

2014.04.29 15:24
Shutterstock nuotr. / Makiažo spalvų paletė

„Siaubas, pastudijavusi turimos kosmetikos etiketes, supratau, kad tik 30 proc. moteriškos kosmetikos yra skirta odai! Didžiąją dalį produktų sudaro medžiagos, reikalingos tūriui, surišimui, galiojimo laikui prailginti“, – atskleidžia verslininkė Birutė Nastaravičiūtė. Apie tai, kas iš tiesų slypi kosmetikos sudėtyje ir kaip sveikai puoselėti išorinį grožį – jau šį vakarą 18.50 val. laidoje „Viskas bus gerai“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.

„Mes pasitikime verslu, kuris reklamuoja natūralias medžiagas, tačiau jų visgi negauname. Dažnai perkame iliuziją...“, – tikina trijų vaikų mama B. Nastaravičiūtė.

Laidos „Viskas bus gerai“ vedėjos ne tik pačios gamins kremus, bet ir juos išbandys. Edita Užaitė kolegės Renatos Mikailionytės rankas išteps alyvuogių aliejumi su citrina ir atskleis, kaip pasigaminti natūralaus kūno šveitiklio receptą, kurį pati naudoja.  

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Birutė Nastaravičiūtė
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Birutė Nastaravičiūtė

Taip pat laidoje – įdomus pokalbis su psichiatre-psichoterapeute Daiva Barzdaitiene apie grėsmingą situaciją, kai valgymas pradeda dominuoti gyvenime.

Kuo skiriasi „emocinis valgymas“ nuo bulimijos ar anoreksijos? Kodėl valgome, nors valgyti visai nenorime? Ar valgymas, siekiant nusiraminti – psichologinis sutrikimas? Apie ką psichologams byloja tokios valgymo tendencijos kaip žaliavalgystė? Netikėti, įdomūs ir viską paaiškinantys psichiatrės atsakymai – jau šiandien 18.50 val. laidoje „Viskas bus gerai“.