Sekmadienis

2017 Spalio 22

TV Naujienos

Laidoje „Sportuok su mumis“ – juokingiausi žvaigždžių nuotykiai treniruotėse

2014.03.14 13:49
TV3 nuotr. / Kadras iš laidos „Sportuok su mumis“

Kaip jaučiasi ir elgiasi žymūs žmonės, patekę į jiems visiškai neįprastą aplinką? TV3 laidos „Sportuok su mumis“ vedėja Vlada Musvydaitė pasakoja, kad nė viename laidos apie žiemos sporto šakas epizodo filmavime nebuvo išvengta juoko.

Aktorius Marius Jampolskis, pasiryžęs išbandyti biatloną, iki ašarų prajuokino santūrųjį biatlonininką Karolį Zlatkauską. Naujokui nesisekė iš pat pradžių – aktorius kritinėjo, o į taikinį bandė šaudyti apvertęs šautuvą aukštyn kojomis.

„Visi didvyriškai laikėmės, nes suprantama, kad esame naujokai, bet nebeišlaikėme, kai Karolis pastebėjo, kad Marius atvirkščiai apsimovė Lietuvos rinktinės slidininko tampres. Net operatoriui buvo sunku filmuoti, kad ranka nedrebėtų nuo juoko. Marius šaunuolis, jis moka ne tik iš savęs pasijuokti, bet ir kitus prajuokinti“, – filmavimą prisimena V.Musvydaitė.

Ne ką rimčiau sekėsi ir astrologui bei meteorologui Nagliui Šulijai. Pirmąjį kartą ant snieglentės stovėjęs vyras išbandė Liepkalnio kalno kietumą. Nesisekė N.Šulijai naudotis ir keltuvu. „Pagriebiau keltuvo rankeną, jaučiu, kad kažkaip sulėtėjo trauka. Atsisuku ir matau, kaip Naglis kyla į kalną gulėdamas ant nugaros. Tik po kurio laiko jis suprato, kad geriau paleisti rankeną ir bandyti kilti į kalną iš naujo“, – sako šypsodamasi žurnalistė.

TV6 nuotr./Marius Jampolskis
TV6 nuotr./Marius Jampolskis

Didžiulis iššūkis kūrybinei komandai buvo filmuoti epizodus Ignalinoje. Tuomet spaudė net 18 laipsnių šaltukas. Komandos ir laidos dalyviams sušalti neleido speciali apranga, tik veidų apsaugoti nebuvo kaip.

Po visą dieną trukusio filmavimo daugelis vos galėjo apversti liežuvius. „Atsimenu, filmuojame, o įpusėjus dienai jaučiu, kad ne tik aš, bet ir pašnekovai jau sunkiai ištaria kai kurias raides, nes liežuviai pasidarė kaip mediniai. O užmaskuoti raudonas nosis jau nepadėjo ir grimas“, – prisiminė laidos vedėja.

Dar didesni iššūkiai laukė nuvykus į slidinėjimo kurortą Austrijos Kaprūno mieste. Ten jau pirmą dieną teko atidėti numatytą filmavimą, nes oro sąlygos buvo siaubingos. „Viską ne tik gaubė tirštas rūkas, bet ir dangus maišėsi su žeme. Vis dėlto ne veltui sakoma, kad jei kas nors nepasisekė, – lauk kompensacijos. Kaprūne susipažinome su Austrijos kalnų slidinėjimo čempionu. Jis mus bandė išmokyti įvairių triukų su slidėmis, todėl nufilmavome dar vieną smagią komediją“, – sako laidos vedėja.

Smagiausios akimirkos iš laidų apie žiemos sportą filmavimų – jau šį sekmadienį 9.00 val. TV3 laidoje „Sportuok su mumis“.

TV6 nuotr./Naglis Šulija
TV6 nuotr./Naglis Šulija