Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

Laidoje „Prajuokink mane“ bus atskleistas vilniečio talentas

2013.11.04 17:37
BTV nuotr. / Algis Ramanauskas

Kodėl aštrialiežuvis Algis Ramanauskas Greitai išvadins Mindaugą Sėjūną marozu? Ir kaip į tai sureaguos žodžio kišenėje neieškantis aktorius? Linksmoji BTV laida „Prajuokink mane“ šį pirmadienio vakarą 20.30 val. žada tikrą žodžių karą tarp dviejų scenos grandų.

„Sapnavau tave šią naktį. Ir tu atnešei man dovanų“, – BTV „Prajuokink mane“ metu pasakos A.Ramanauskas šios laidos komisijos nariui M.Sėjūnui. Ką aštrialiežuvio  sapne veikė M.Sėjūnas?

Taip pat šį pirmadienio vakarą BTV laidoje „Prajuokink mane“ V.Mičiulienė liks labai maloniai nustebusi. „Šypsausi, nes supratau. Supratau, kad esu protinga“, – savimi neabejos moteris.

BTV „Prajuokink mane“ komisijos nariai šį pirmadienio vakarą liks tiesiog priblokšti vieno talentingo vilniečio pasirodymo. „Žiauriai įdomu pamatyti savo paties parodiją ir prisiminti koks buvau prieš dešimt, vienuolika metų...“, – sakys M.Sėjūnas.

„Kaip džiugu išvysti savo jėgomis pasitikintį žmogų, talentingai žaidžiantį žmonių emocijomis, kuris prajuokina nenaudodamas jokių klišių ir nepasakodamas tų senų ir nusibodusių anekdotų“, – savo susižavėjimo vilniečiu neslėps ir V.Mičiulienė.   

Kuo pokštininkas iš Vilniaus taip papirko komisiją? Ar neįsižeidė M.Sėjūnas išvadintas „marozu“? Patys geriausi pokštai ir patys juokingiausi rimtosios komisijos narių komentarai – jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. linksmojoje BTV laidoje „Prajuokink mane“.