Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Laidoje „Pašėlusios močiutės” – nelaimingą meilę patyręs jaunuolis

2014.01.14 14:48
LNK nuotr. / Laisvis Matuiza

Mažai pasaulyje yra dalykų, skaudinančių labiau už nelaimingą meilę – Joana, Kristina ir Aurelija iš LNK laidos „Pašėlusios močiutės” tai suprato, išklausiusios Laisvio Matuizos (23) pasakojimo. Jis taip mylėjo merginą, kad dėl jos buvo pasiryžęs viskam. O ji, deja, mylėjo mažiau.

„Ji studijavo Vilniuje, o aš buvau Varėnos rajone, Matuizų kaime. Vieną vakarą paskambinau, sakiau, kad labai noriu ją pamatyti. Pažadėjau, kad kaip nors nusigausiu į sostinę. Autobusų nebebuvo, o niekas iš draugų negalėjo nuvežti, todėl ėjau pėsčias”, – savo pasakojimą šį antradienio vakarą 20.25 per LNK pradės šio laidos herojus.

Laisvis tikina visus 78 kilometrus įveikęs pėsčiomis, tik keletą kilometrų važiavo pakeleivingoje mašinoje. Kai išsekęs vaikinas pagaliau pasiekė panelės duris, jos nerado namuose.

„Skambinau, bet ji nekėlė ragelio. Grįžau atgal į Matuizas. Šįkart jau ne pėsčiomis”, – šypsodamasis, bet liūdnai istoriją prisimena Laisvis.

Nors ne viena mergina kelionę pėsčiomis į Vilnių pavadintų žygdarbiu, Laisvio panelės tai pernelyg nesužavėjo. Praėjus keliems mėnesiams Laisvis gavo trumpąją žinutę: „Aš tau melavau”. Pasirodo, moteris, dėl kurios jis taip stengėsi, jau kurį laiką bendravo su kitu.

„Man iki šiol kasdien liūdna”, – „Pašėlusioms močiutėms” prisipažino vaikinas. Mat panelė pabėgo turbūt pačiu blogiausiu momentu – kai pagaliau jis susitaupė pinigų ir nupirko sužadėtuvių žiedą. Pasipiršti, deja, nebespėjo.

Išklausiusios Laisvio istorijos „Pašėlusios močiutės” ėmė galvoti, kaip vaikiną išvaduoti nuo nelaimingos meilės. Ir pasirodė, kad tai – toli gražu ne vienintelė jo problema. „Darbo bus daug”, – net neabejojo aktorė Kristina Kazlauskaitė.

 

Žymės: