Sekmadienis

2017 Spalio 22

TV Naujienos

Laidoje „Padėkime augti“ – nauja rubrika

2014.02.28 15:19
LNK nuotr. / Laidos „Padėkime augti“ naujos rubrikos vedėjas Evaldas

„Vaiko auginimas nėra tik mamos rūpestis. Tėčio vaidmuo yra nemažiau svarbus ugdant asmenybę,“ – teigia LNK laidos „Padėkime augti“ vedėja Laura Imbrasienė.

Nuo šiol apie tai, kaip vaikų auginimą mato ir supranta vyrai, kas jiems sunkiausia ir ko jie galbūt bijo, LNK televizijos žiūrovai sužinos šeštadienio rytais –  laidoje „Padėkime augti“, kadangi startuoja nauja „Tėčio rubrika“.

Dvynukus ir trimetį sūnų auginantis tėtis Evaldas kalbins specialistus ir įdomius žmones apie tai, ko kartais nesugalvotų nė viena mama.

„Kadangi turiu tris vaikus, galima sakyti, kad turiu jau ir šiokią tokią patirtį vaikų auginimo procese. Tačiau man, kaip ir visiems tėčiams, iškyla nemažai klausimų. Kaip elgtis ir nepanikuoti kartais visai paprastose, bet kartu labai sudėtingose, situacijose. Džiugu, kad galėsiu būti naudingas tiems, kam rūpi mūsų jaunoji karta“, – su plačia šypsena veide teigia laidos naujokas.

Vaikų auginimo klausimais Evaldas pradės domėtis jau šio šeštadienio laidoje. Žiūrovai galės išgirsti patarimus, ką reikėtų žinoti šeimoms, planuojančioms įsigyti gyvūną.

„Padėkime augti“ žiūrėkite per LNK, šeštadienį, 9.30 val.